Запущена унікальна ділова ініціатива для підтримки процесу реформування багатосторонньої системи правил торгівлі

Міжнародна торгова палата (ІСС) за підтримки Світової організації торгівлі (СОТ), Організації економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР) та регіональних банків розвитку оголосила про нову ініціативу щодо проведення глобальних консультацій для підтримки багатосторонньої торговельної реформи.

Про це оголосили на Балі, де проходить міжнародна конференція  генеральний секретар ІСС Джон Denton та генеральний директор Світової організації торгівлі Роберто Азеводо. Новий Глобальний діалог з торговельної платформи надаватиме конкретну підтримку міжурядовому підходу щодо вдосконалення багатосторонніх торговельних систем на основі нових правил.

Ця платформа, яка була зініційована ICC, відкриває діалог між багатьма інституціями, аналітичними центрами та підприємствами з усього світу. Після оприлюднення перших до обговорення, всі очікують, що зацікавлені сторони активно долучатимуться до складання подальшого порядку денного дискусій, щоб визначити де слабкі місця, і як їх покращити, допомогти СОТ ефективно боротися, які виникають.

Генеральний секретар ІСС Джон Дентон сказав:

“Бізнес-спільнота знаходиться на передовій міжнародної торгівлі та має сприяти формуванню правил, що регулюють транскордонну торгівлю. Глобальний діалог з цих питань, який було започатковано, дає бізнесові можливість бути конструктивним партнером для проведення поточних міжурядових переговорів шляхом прийняття дієвих рекомендацій щодо реформ. Цифрова платформа надає безпрецедентну можливість для користувачів багатосторонньої торгової системи на основі правил стимулювати позитивні зрушення та гарантувати, що будуть вислухані рішення, що пропонуються для оптимального використання системи “.