Керівництво ICC Ukraine прийме участь у Форумі агенцій регіонального розвитку в Україні

14 листопада 2018 у приміщенні Києво-Могилянської бізнес-школи (м. Київ, вул. Волоська, 8/5) за участю понад 50 представників урядових структур, міжнародних організацій, фінансових кампаній, АРР буде проведено черговий Форум Агенцій регіонального розвитку: «АРР –дієвий інструмент регіонального розвитку».

У програмі форуму будуть розглянуті питання партнерства агенцій, їх роль та функції у контексті їх впливу на соціально-економічний розвиток регіонів та європейський вектор розвитку України.

Мета форуму — презентувати мережу партнерства агенції, її досягнення та плани на 2019-2021 роки відповідно до 4 основних пріоритетів: регіональний розвиток, розвиток підприємництва, інвестиції та інновації та організаційний розвиток мережі агенцій.

На хвилі реформ, які відбуваються в Україні в усіх сферах життя, агенції покликані бути рушійною силою та основним інструментом реалізації державної регіональної політики, спряти розвитку малого та середнього бізнесу, залученню внутрішніх та зовнішніх інвестицій, підтримувати експорт, створювати умови та стратегії для інституційного та інфраструктурного розвитку регіонів.

Форум об’єднає профільні Міністерства України, представниць і представників Посольств країн світу, міжнародні та вітчизняні установи та організації, що підтримують економічний розвиток та процес реформ в Україні.

ІСС Ukraine вітає ініціативу оргкомітету щодо розвитку регіональних бізнес-спільнот та підприємництва та зичить учасникам форуму плідної та конструктивної співпраці.