АНОНС МІЖНАРОДНОГО ЕКСПОФОРУМУ РЕСТОРАННО-ГОТЕЛЬНОГО БІЗНЕСУ ТА КЛІНІНГУ FORECH (13.11.2018-15.11.2018)

У період з 13 по 15 листопада в Міжнародному Виставкому Центрі відбудеться Міжнародний експофорум ресторанно-готельного бізнесу та клінінгу FoReCh.

Міжнародний експофорум є головним професійним заходом в секторі HoReCa в Україні, який щорічно об’єднує лідерів в сфері індустрії гостинності, виступаючи надійним комунікаційним майданчиком для укладання угод та підписання контрактів, а також дозволяє оцінити перспективи розвитку сектора гостинності в Україні.

В Міжнародному експофорумі ресторанно-готельного бізнесу та клінінгу FoReCh братиме участь ексклюзивний кавовий бренд ТМ Lu’ve , який входить до складу холдингу ТОВ «Принц Турки Групп» та є учасником ICC Ukraine.

Підприємство ТМ Lu’ve http://www.luve.com.ua/ використовує професійні італійські промислові лінії Petronicini, які є лідерами в сфері виготовлення обладнання для обсмаження кавових зерен.

Крім цього, кава ТМ Lu’ve має сертифікати якості (ГОСТ 68058-97), що підтверджують відповідність кави до міжнародних стандартів.

Ураховуючи вищевикладене запрошуємо всіх бажаючих відвідати стенд ексклюзивного кавового бренду ТМ.

Контакти:

  • ЗАСАНСЬКА Світлана Володимирівна, директор-розпорядник,
    моб. +380 (67) 400 58 94, електронна адреса: Svetlana@luve.com.ua

  • Офіційний сайт Міжнародного експофоруму ресторанно-готельного бізнесу та клінінгу FoReCh http://www.rest-hotel.kiev.ua/

The World Business Organization

Translate »