28 Кві

28 квітня 2015 року на запрошення Уряду України за ініціативи Українського Національного комітету Міжнародної Торгової Палати (ICC Ukraine) відбувся візит в Україну Заступника Генерального Секретаря ООН, Виконавчого Секретаря ЄЕК ООН Крістіана Фрііса Баха.

Під час перебування в Україні пан Бах взяв участь у слуханнях попередньої доповіді експертів ЄЕК ООН про готовність України до виконання Угоди СОТ про спрощення процедур торгівлі та долучився до обговорення доповіді щодо дослідження оцінки готовності України до здійснення заходів, передбачених Угодою СОТ, проведеного під егідою Європейської економічної Комісії ООН (ЄЕК ООН).

Угода СОТ про спрощення процедур торгівлі, прийнята 7 грудня 2013 року на Дев’ятій Конференції Міністрів СОТ на острові Балі, Індонезія, набирає чинності після її ратифікації двома третинами країн-членів СОТ.

Учасники засідання визнали, що цей процес останнім часом значно прискорився. Реформування процедур міжнародної торгівлі, усунення бюрократичних перешкод і корупції є ключовими завданнями для відновлення й розвитку економіки.

В рамках візиту пан Бах також взяв участь у Міжнародній конференції на підтримку України, під час якої зустрівся з найвищим керівництвом держави і представниками Уряду та взяв участь в обговоренні високих представників міжнародного співтовариства та ділових кіл подальших кроків на шляху реформ в Україні.