20 Лис

Суми Європарламент

Суми стали центром проведення знакового міжнародного форуму, участь у якому беруть представники Європейського молодіжного парламенту з багатьох країн. Юнаки та дівчата з Румунії, Кіпру, Польщі, Грузії та всіх куточків України протягом трьох днів  обговорять нагальні соціально-економічні, екологічні та культурні проблеми. Формат заходу максимально наближений до роботи Європарламенту. Спілкуються учасники виключно англійською мовою.

Привітати юних парламентарів завітали поважні гості, серед яких Сумський міський голова Олександр Лисенко, представники профільних відділів та управлінь міськради, керівник регіонального представництва ICC Ukraine в Сумській області Володимир Демура, виконавчий директор організації Ігор Коротич та інші.

Варто зазначити, що саме ІСС Ukraine в Сумській області активно посприяло у проведенні форуму.

За словами Володимира Демури, підтримка прогресивної, талановитої молоді, яка прагне постійно розвиватися та самовдосконалюватися, спілкуватися з однолітками з інших країн,  є одним із пріоритетів у роботі Міжнародної Торгової Палати.

«Саме ці юнаки та дівчати –  майбутнє України, майбутнє Сумщини. Вони як ніхто інший поглиблюють міжнародне співробітництво, підіймають авторитет країни. Ми пишаємося нашими юним друзями – розумними, вихованими, освіченими», – підкреслив Володимир Демура.

Він додав, що представники Європейського молодіжного парламенту взяли активну участь у презентації регіонального відділення ICC Ukraine в Сумській області. Тоді вдалося досягти домовленості щодо підписання Угоди про співробітництво між Національним Комітетом Міжнародної Торгової Палати та ЄМП.

«Маючи ділові контакти з країнами ЄС, а саме Польщею, Німеччиною. Угорщиною, Словаччиною, регіональне представництво докладає максимум зусиль як для розвитку бізнесу, залучення інвестицій,  так і сприяє в отриманні якісної освіти молоді Сумщини за кордоном», – звернувся до присутніх Ігор Коротич.

Всеукраїнський тур ЄМП-Україна  під назвою «InterRail Tour» пройде в Сумах з 19 до 21 листопада. Участь у ньому візьмуть більше 60 учнів та студентів, поінформувала одна із організаторів Діана: «InterRail Tour» – це унікальний освітній проект, до якого долучається все більше і більше молоді. Особисто я розраховую знайти нових друзів та однодумців, долучитися до дискусій на різні теми».

За словами організатора заходу Григорія Зоріна, Європейський молодіжний парламент  – це міжнародна молодіжна організація, яка об’єднує національні осередки в різних країнах Європи. Метою діяльності ЄМП є підвищення рівня обізнаності молодих людей із питаннями європейської інтеграції та отримання унікального навчального досвіду.

Прес-служба регіонального представництва ICC Ukraine у Сумській області