04 Лис

Шановні пані!

Європейський банк реконструкції та розвитку запрошує вас на тренінг «Лідерство в дії», який пройде в дві сесії в Києві 24-25 листопада та 15-16 грудня 2015 р.! Якщо Ви – жінка-підприємець, яка веде свій бізнес до нових висот, для вас важливий якісно новий рівень і ви прагнете розвивати свої лідерські якості, – вам до нас!

Цей курс розроблено спеціально для жінок-підприємців, під час якого ви:

  • Глибше усвідомите роль жінки в бізнесі та лідерства у розвитку власної справи;
  • Ознайомитеся з різними концепціями лідерства, навчитеся ідентифікувати проблеми, що виникають у компаніях, якими керують жінки;
  • Виявите і розробите індивідуальну модель лідерства;
  • Розвинете навички постановки особистих та бізнес-цілей (бачення, мета на рік, цілі);
  • Покращите внутрішню комунікацію в компанії, а також зовнішню — серед співвласників чи акціонерів, зацікавлених осіб або партнерів; ви також здобудете цінні знання щодо  ефективного спілкування з комерційними банками для усунення фінансових перепон;
  • Підвищите власну компетенцію у переговорах, міжкультурній та міжстатевій комунікації;
  • Засвоїте методику налагодження контактів (нетворкінг);
  • Підвищите ефективність комунікації з партнерами та колами зацікавлених осіб, використовуючи соціальні медіа.

Досвідчені тренери Анна Петрова та Анна Власова допоможуть Вам досягнути своїх цілей!

Анна Петрова – засновниця Startup Ukraine, Selfmade Woman Community,  бізнес-табору Made in Ukraine, власниця і автор коворкінгу KyivWorking, співзасновник агентства стратегічного консалтингу Business Growth, співзасновник маркетингового агентства для малого та середнього бізнесу Business Icon, ідеолог Food Business Institute. Та Анна Власова – засновниця і директор Професійної  школи з менеджменту  в Східній Європі HRM, Радник Адміністрації Президента України, кандидат економічних наук,  магістр бізнес-освіти Університету економіки та права Екс-ан-Прованс – Марсель, професор з бізнесу Київської школи економіки (KSE), викладач Львівської бізнес школи (LvBS), володіє дипломом з менеджменту Європейського Фонду Розвитку Менеджменту.

Тренінг проходитиме чотири дні у форматі двох сесій – теоретичної та практичної. Під час першої сесії Ви дізнаєтеся про основи лідерства та менеджменту, під час другої — навчитеся ставити цілі, знаходити баланс між управлінням робочими процесами та власним життям, дізнаєтеся як правильно комунікувати та вести переговори. Курс інтерактивний і передбачає вправи та приклади з реального життя.

Реєстрація проводиться до 5 листопада включно. Кількість учасниць обмежена.

Вартість 4-х денного тренінгу «Лідерство в дії» становить 2950 гривень (у вартість також входять легкі сніданки, дві кава-паузи та обіди).

Заповнюйте анкету онлайн http://goo.gl/forms/Jvi32UEABt або у форматі Ворд (дивись доданий файл) та звертайтесь за додатковою інформацією на електронну пошту knowhowukraine@ebrd.com або телефо­нуйте за номерами +380 44 277 11 33/45.

Анонс

Анкета