03 Чер

2 червня 2015 року в Одесі відкрився 14-й міжнародний транспортний тиждень, який розпочався роботою Форуму “Реалізація глобальних логістичних стратегій в системі міжнародних перевезень”.

У відкритті Форуму взяли участь Міністр інфраструктури Андрій Пивоварський та Міністр економічного розвитку та торгівлі Айварас Абромавічус, які привітали учасників заходу. Із привітанням від імені Прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка виступив Президент ICC Ukraine Володимир Щелкунов.

Після закінчення офіційної частини учасники Форуму продовжили роботу в панельних дискусіях, зосереджених навколо питань окремих галузей: водного, залізничного, автомобільного транспорту тощо.

Форум є експертним майданчиком, робота якого спрямована на пошук нових логістичних рішень. Цього року він об’єднав більше 200 учасників з делегацій низки країн. Серед його учасників, зокрема, Генеральний Секретар ТРАСЕКА Мірча Чопрагу, делегації  з Литви, Молдови, Азербайджану, Грузії, Румунії та інших країн близького та дальнього зарубіжжя.

Міжнародний транспортний тиждень триватиме до 5 червня і проходить під девізом «Діалог. Довіра. Дія».

Odessa