24 Кві

Про це Президент Українського Національного комітету Міжнародної Торгової Палати (ICC Ukraine) Володимир Щелкунов сказав на відкритті Міжнародного форуму по боротьбі з підробками та піратством.

За словами  Президента ICC Ukraine, контрафакція та піратство є однією з найгостріших у сучасному світі проблем і Україна не є винятком. Стратегія захисту інтелектуальної власності в державі потребує негайного реформування. «Маємо усвідомити, що протидія виробництву й розповсюдженню підробок – один із шляхів формування сприятливого інвестиційного клімату в нашій державі. Адже лише у такий спосіб можливо формування цивілізованого українського товарного ринку», – наголосив Володимир Щелкунов.

Як уповноважений Світовою організацією бізнесу представляти на національній території сучасні тенденції  бізнесу Український Національний комітет Міжнародної Торгової Палати (ICC Ukraine) здійснює заходи щодо реалізації спеціальної  міжнародної програми для бізнесу  «BASCAP» – «Бізнес проти контрафактної продукції та піратства».

Міжнародний форум по боротьбі з підробками та піратством проходить у м. Києві під патронатом Уряду України. Його організаторами є Міністерство економічного розвитку і торгівлі України, Державна служба інтелектуальної власності України разом з Українським національним комітетом Міжнародної Торгової Палати (ICC Ukraine)  та ДП «Український інститут промислової власності».

к (2)