Визначено українські МСБ, які представлять свої товари на наймасштабнішій виставці у Китаї

Прес-служба МЕРТ повідомляє про завершення конкурсу з відбору представників малого та середнього бізнесу (МСБ) України, товари яких будуть представлені на міжнародній виставці з імпорту в Китаї – China International Import Expo 2018 (CIIE 2018) в листопаді цього року. Україна буде вперше представляти Національний стенд на події такого глобального значення, де, зокрема, будуть демонструватися handmade-товари й переможців конкурсу, які «Укрпошта» доставить до Шанхаю.

В результаті відкритого інтернет-голосування усіх бажаючих та рішення Експертного журі, учора були визначені переможці конкурсу. Ними стали:

  • Українські витинанки, створені за eco-friendly технологією (Різьблене листя / Зотов М. В. / Вінницька область).
  • Унікальні скляні фігури (Glass Symphony / Драчук Н.С./ Хмельницька область).
  • Прикраси з натуральних матеріалів (NinonEcoNecklace / Крестнікова Н. / м. Запоріжжя).
  • В’язані іграшки (ТМ ФРЕЯ / Ральчук А.О./ м. Київ).
  • Шкіряні вироби з художнім ручним тисненням та ручним гравіруванням (Студія «TorCraft»/ Яшина Г. / Донецька область, м. Слов’янськ).

Крім того, рішенням Експертного журі, хендмейду ще одного українського МСБ, який набрав найвищу до топ-5 переможців кількість голосів, була надана додаткова можливість також представити свої handmade-товари з експортним потенціалом на CIIE 2018. Це:

  • Механічні 3D-конструктори (UGEARS / Шестак Г. А./ Київська область).

Переможці були визначені шляхом інтернет-голосування та голосування Експертного журі, що проходило у період з 24 вересня по 1 жовтня. Загалом участь у конкурсі взяли 39 представників українського малого та середнього бізнесу.

Програма реалізується Офісом з просування експорту за підтримки ЄБРР у рамках ініціативи EU4Business Європейського Союзу.

«Китай є стратегічним торговельним партнером для України та «ринком у фокусі» згідно з Експортною стратегією України. Обсяг двосторонньої торгівлі між нашими країнами постійно зростає. Наприклад, за 2017 рік зростання склало +17,9%. при загальному товарообігу в $7,69 млрд. Однак перспективи є значно більшими, маємо прагнути до обсягів торгівлі у $10 млрд. Участь України на CIIE 2018 – це класна можливість для України презентувати на глобальному рівні український торговельний та інвестиційний потенціал, наші чудові продукти і послуги, а також – надати українському бізнесу унікальну можливість вийти на ринок Піднебесної», – підкреслив Перший віце-прем’єр-міністр – Міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів.

 

http://www.me.gov.ua