16 Лис

2-3 листопада 2015 року за сприяння Українського національного комітету Міжнародної Торгової Палати (ICC Ukraine) в місті Краків (Польща) відбувся ІІ Міжнародний науково-практичний форум «New economics», присвячений 400-річчю політичної  економії.

Місія Форуму – розвиток міжнародного наукового та ділового співробітництва, обмін ідеями, науковим і практичним досвідом, створення спільних проектів.

Генеральна тема: «Теорія та практика реформування економічних систем». Робота Форуму відбувалась за трьома секційними напрямками: фундаментальні теоретико-методологічні проблеми економічної науки; методологія та методи реформування національних економічних систем; реформування мікроекономічних систем і  бізнес-процесів.

Від ICC Ukraine у роботі Форуму взяв участь віце-президент ICC Ukraine з економічної стратегії, голова Всеукраїнської спілки вчених-економістів, професор Олександр Кендюхов. У своїй доповіді віце-президент ICC Ukraine представив принципово нову концептуальну модель реформування податкової системи, розкрив її стимулюючу функцію та обґрунтував доцільність впровадження цієї моделі в умовах України та перспективи впровадження в інших європейських країнах.

На Форумі також обговорювались теоретико-методологічні  підходи до реформування національних та інтернаціональних економічних систем; стратегія реформ: світовий досвід та передові досягнення; напрями та методи реформування фінансово-кредитного механізму; бюджетна та фіскальна політики як стратегічні інструменти регулювання економічних процесів; реформування соціальної сфери (пенсійна система та соціальне страхування, зайнятість, демографічна політика); реформування системи освіти і науки як запорука інноваційного розвитку; регуляторна та антимонопольна політика як засоби захисту вільного ринку та підвищення швидкості економічних процесів та інші.

 DSC_0679-1