05 Вер

Шановні друзі!

images

Вітаю вас із Днем підприємця – свята тих, хто власною працею і наполегливістю допомагає країні у цей непростий час. Сьогодні наша держава і суспільство в цілому стоять перед кількома викликами, а економіка постала перед величезними випробуваннями. Саме розвиток підприємництва – це один із найважливіших чинників економічного відновлення та рушійна сила модернізації країни.

Задля розвитку підприємництва ICC Ukraine спрямовує свої зусилля на формування ефективної платформи комунікації вітчизняного бізнесу і міжнародної ділової спільноти, забезпечує майданчик співпраці держави і підприємницьких кіл. Для цього ICC Ukraine розбудовує  мережу осередків як в середині країни, так і постійно розширює мережу власних міжнародних центрів ділового співробітництва по усіх регіонах світу.

Впевнений, що пропоновані ICC Ukraine нові формати підтримки вітчизняного бізнесу слугуватимуть виходу українського бізнесу далеко за межі нашої країни і стануть  надійним  підґрунтям майбутнього економічного розвитку України і українського суспільства.

Бажаю вам сміливості і оптимізму у реалізації нових ідей, наполегливості та послідовності у досягненні цілей, нових звершень та починань!

З повагою

Президент ICC Ukraine

Володимир Щелкунов