05 Вер

4 вересня 2015 в Українському домі з нагоди Дня підприємця відбувся Національний форум ICC Ukraine. Цього року Форум проходив під гаслом «Інвестуйте у майбутнє України» і включав урочисту, ділову та соціально спрямовану складові.

виступи з гори

У Національному форумі взяли участь, зокрема заступник Міністра економічного розвитку та торгівлі України Руслан Корж, Голова Державної регуляторної служби України Ксенія Ляпіна, народний депутат України, Голова підкомітету з питань євроатлантичного співробітництва та євроінтеграції Комітету у закордонних справах Верховної Ради України Світлана Заліщук. А також лідери провідних міжнародних неурядових організацій (зокрема, МВФ, ЄБРР, ООН), керівники українських та іноземних підприємств, представники дипломатичного корпусу.

Щелкунов за столом

Відкриваючи Національний форум, Президент ICC Ukraine Володимир Щелкунов наголосив, що задля розвитку підприємництва ICC Ukraine спрямовує свої зусилля на формування ефективної платформи комунікації вітчизняного бізнесу і міжнародної ділової спільноти, завдяки чому підприємства України все активніше виходять на світову арену.

Корж-виступ

Заступник Міністра економічного розвитку та торгівлі України Руслан Корж нагадав присутнім, що Україна підписала угоди про сприяння та захист інвестицій з більш ніж 70 країн світу. «Ми завершили переговори відносно Зони вільної торгівлі з Канадою, активізували переговори з Ізраїлем та Туреччиною», – сказав він. Сума прямих іноземних інвестицій, які Україна отримує з-за кордону, складає 40 млрд доларів.

Ляпіна-виступ

Голова Державної регуляторної служби України Ксенія Ляпіна, звертаючись до присутніх із промовою, підкреслила, що важливим завданням є консолідація підприємницьких кіл та органів влади для відновлення економіки держави. «Спільними зусиллями нам вже вдалося, шляхом скасування зайвих дозволів та ліцензій, зберегти мільйони гривень для підприємців України, які вони можуть використати на свій розвиток. Наразі актуальними залишаються питання подолання бар’єрів для ведення підприємницької діяльності, продовження мораторію на перевірки».

_AVR2080

 

_AVR2079

По завершенні офіційної частини Форуму відбулись В2В зустрічі вітчизняних підприємців з потенційними партнерами з інших країн світу.

_AVR2081

_AVR1997

Торгові аташе і бізнес-асоціації країн, підприємці яких прагнуть встановлення довготривалих економічних зв’язків з Україною, презентували українським компаніям інформацію про  економічний потенціал та умови і особливості ведення бізнесу в їхніх країнах.

_AVR2009Завершив Національний форум благодійний гала-концерт «Мир заради дітей», який є частиною благодійного проекту допомоги дітям, постраждалим внаслідок військової агресії на Сході України.

11249232_914497001950941_3308221683959510439_n

Проект реалізують ICC Ukraine у партнерстві з волонтерськими організаціями та громадськими активістами України, з благословення Патріарха Руси-України Філарета.

Усі кошти, зібрані під час концерту, спрямовані на довгострокові відрядження лікарів-добровольців до постраждалих районів Донецької та Луганської областей для надання допомоги дітям та придбання медичних препаратів і обладнання для дитячих лікарень регіону.

Відомі українські виконавці – учасники концерту перерахували свій гонорар на реалізацію проекту. Крім того, близько 100 дітей взяли безпосередню участь у концерті та отримали подарунки.

11947403_914497108617597_4416856867970980672_n

За словами Президента ICC Ukraine Володимира Щелкунова, проведення благодійного концерту в рамках Форуму слугуватиме просуванню в Україні практики корпоративної соціальної відповідальності бізнесу.