15 Вер

Дорогі партнери та друзі!

DSCN3925

Щиро дякуємо Вам за увагу, яку Ви приділили Нашому Форуму, присвяченому святкуванню Дня підприємця України та обговоренню актуальних питань взаємодії з європейським діловим співтовариством, саме тому цей щорічний традиційний захід пройшов під гаслом «Спільно з європейським бізнесом до європейських цінностей»  (Переглянути відео)

 

2014.09.05-Форум-ICC-Ukraine-028

Цього року Форум зібрав майже 200 учасників. У заході взяли участь: керівництво Уряду, Верховної Ради України, провідних міністерств і відомств держави, керівники дипломатичних представництв, наші компанії-учасники, представники засобів масової інформації.

Національний Форум ICC Ukraine почався вшануванням хвилиною мовчання всіх загиблих в ім’я незалежності України у зоні АТО.

2014.09.05-Форум-ICC-Ukraine-039

 Хор Київської православної богословської академії.

Український національний комітет Міжнародної Торгової Палати України (ICC Ukraine) прагне закріпити європейські стандарти ведення бізнесу та сприяє поширенню світових практик підприємництва. З метою покращення інвестиційної активності України, Міжнародна Торгова палата сприяє налагодженню контактів з іноземними інвесторами, тому генеральним спонсором Національного Форуму 2014 стала компанія Аль-Сайер Group.

2014.09.05-Форум-ICC-Ukraine-049

На цьогорічному Форумі було піднято стратегічно важливі питання, а саме: очікування бізнесу від співробітництвом з європейськими товаровиробниками, поліпшення умов ведення бізнесу в Україні для європейських компаній, переваги розвитку програм ООН для України та нові можливості для  розширення двостороннього торговельно-економічного та інвестиційного співробітництва.

2014.09.05-Форум-ICC-Ukraine-041 (3)

 

Володимир Щелкунов, Президент ICC Ukraine, Голова Громадської Ради при МЗС України, радник Прем’єр-міністра України    у своєму зверненні до учасників Форуму наголосив на успіхах ICC Ukraine за останній рік. Так,відбулося проведення Ради Робочих запитів з Головами Громадських Рад, було проведено два робочих засідання, які пов’язані на налагодження діалогу «влада-бізнес». Проведено круглий стіл з питань європейської інтеграції, а також Міжнародний податковий Форум. Ряд Віце-президентів стали радниками міністрів. Нам вдалося провести заходи за протидії корупції. Підписи договір про співпрацю з Національною Агенцією Інвестицій України по співпрацю та співробітництво. Відбулася зустріч Президентів ICC Ukraine в Женеві, де обговорилися питання майбутнього палати та безпосередньо України.

DSCN3927

Національний Форум Міжнародної Торгової палати України відвідав Святійший Патріарх Київської і Всієї Руси-України Філарет. В умах тяжких для України часів, коли йде неоголошена війна Ми маємо досягнути миру тому, що з нами Бог. Філарет засвідчив, що Україні потрібний міцний тил, якою є економікою. Оскільки від підприємців залежить добробут населення та міцність держави.

DSCN3945

В умовах зміни курсу української держави важливим була думка Ніколаса Берджа, керівник торгівельно-економічного відділу, Представництво ЄС  в Україні, який виступив на тему: «Чого очікувати українського бізнесу від співробітництва з європейський». Український експорт в Європу збільшився на 15-20% за останній рік. Інтеграція до Європейського ринку це чудова можливість для українських товаровиробників, але Україна має ще багато законодавчих перешкод для вдалого регулювання сфери взаємовідносин між Україною та ЄС.

DSCN3941

У своєму зверненні до підприємців Руслан Кошулинський Заступник Голови Верховної Ради України, зазначив:«…Насправді сьогодні для України ви є динамо-машиною, яка розганяє кров у жилах нової країни. Ви сьогодні найкращі інвестори у Нашу економіку: своїм потенціалом, своїми знаннями, своїми коштами, своєю мудрістю. Це Ви сьогодні той потенціал, який дасть сьогодні змогу, навіть, під час війни, побудувати той дієвий тил, який дасть змогу новій, молодій країні після «Революції гідності» відстояти себе. Тому на Вас неймовірна відповідальність!…»

DSCN3936

Свою позицію щодо важливість розвитку підприємництва висловив Анатолій Максюта, в.о. Міністра економічного розвитку і торгівлі: «…сьогодні Уряд бачить нашу роботу з підприємницьким середовищем в партнерстві для вирішення тих питань і викликів які стоять сьогодні перед Україною. Ця енергія підприємництва має бути тою енергією, яка піднесе нашу економіка до того рівня на якому ми б могли конкурувати на світовому рівні і від цього піднімати добробут наших громадян…».

 

Привітав також підприємців та всіх присутніх Насельник Києво-Печерської Лаври, ієромонах Отець Ілларіон. Він наголосив, щоголовна задача церкви полягає у тому, щоб допомогти людям розкрити свій творчий і моральній потенціал.

 

Отримати необхідну освіту та трудові навички. Дозвольте висловити особливу подяку від православного Духовенства та вірян Української церкви за Ваші численні благодійні проекти. В ці дні коли Наша країна починає нове життя, ми бажаємо благословенних успіхів у Вашому відповідальному служінні Батьківщині. Нехай Всесильна допомога Господня завжди сприяє на благо укріплення єдності Боголюбивого народу України для будівництва процвітаючої держави.DSCN3919

 

Олександр Данилейко, посол з особливих доручень, МЗС України «Поліпшення умов ведення бізнесу в Україні для іноземних компаній». Наголосив на важливості діалогу влади та бізнесу. Відзначив завдання, які стоять перед МЗС: ефективна організація зовнішньої політики, просування інтересів України на закордонних ринках, просування українських продукті на європейських ринках, залучення інвестицій в пріоритетні галузі економіки, залучення економічної складової візитів і зустрічей на найвищому рівні, ефективне відстоювання національних інтересів як на рівні міжнародних організацій, членами яких є Україна так і у двосторонніх та багатосторонніх переговорах.2014.09.05-Форум-ICC-Ukraine-025

Відзначив на важливості діалогу, в ході якого МЗС буде знати потреби українського бізнесу. МЗС готове знайти потенційних партнерів на зовнішніх ринках. При МЗС створена Рада експортерів та інвесторів до якої входять майже 80%  провідних компаній, це створено як консультативний орган для визначення потреб і проблем бізнесу в Україні. О. Данилейко наголосив на тому, що МЗС України найближчим часом зібрати секторальне засідання Ради у зменшеному форматі, присвячено подолання проблемних питань які постраждали з боку Російської Федерації і втратили свої ринки збуту.

2014.09.05-Форум-ICC-Ukraine-007

Учасниками Національно Форуму виступили також іноземні представники. Так, Ахмад Хіджі Аль-Хіджі, Аль-саєр Груп «Переваги співробітництва з ICC Ukraine» відзначив, що компаніє є офіційним представником ICCUkraine у Перській Затоці і є дійсним учасником ICCUkraine. Ахмад Хіджі Аль-Хіджі наголосив на тому, що ICCUkraine виступає ключовим постачальником інформації про можливості співпраці з українськими компаніями.

DSCN3928

Кім Кварнгхі, Торговий аташе посольства Кореї в Україні «Перспективи співпраці корейського бізнесу з українською бізнес спільнотою». Наголосив на важливості співпраці та налагодження міцних бізнес зв’язків.

Запрошений Ігор Шевердін, директор Департаменту державної регуляторної політики та розвитку підприємництва Міністерства економічного розвитку України, виступив на тему: «Нові можливості для розширення двостороннього торговельно-економічного та інвестиційного співробітництва» у своєму звернення сказав, що: «…Підприємці відіграють ключову роль в реалізації соціально-економічних функцій держави, формуванні середнього класу та у проведенні демократичних реформ. Основу українського підприємництва становить саме малий та середній бізнес. 99.8% всіх підприємств України належать до малого та середнього бізнесу. Основними завданнями МІР України залишається спрощення процедури отримання дозволів та скорочення кількості процедур для їх отримання, скорочення сфер які підлягають ліцензуванню, спрощення механізмів відкриття та закриття підприємств та вдосконалення системи технічного регулювання. Сьогодні ми маємо певні досягнення у напрямку дерегуляції, так сфері реєстрації підприємств створена єдина онлайн реєстрація суб’єктів підприємництва з використанням платіжним систем, також вільний доступ до відомостей єдиного Державного  реєстру юридичних та фізичних осіб. Істотно полегшена процедура припинення підприємництва фізичних осіб та зниження його строку до одного днів. Скасовано ліцензування близько 22 сфер господарювання.  »

DSCN3974

З вітальним словом виступив Тарас Шепель, Голова Третейського суду ICC Ukraine.У своїй промові Тарас Шепель відзначив, щоУкраїна за часи незалежності здобула репутацію країни з вадами судової системи. Судова система країна знаходилася під залежністю інших гілок влади та бізнесових кіл. Тому, головним на сьогодні є реформа судової системи: оновлення склади суддів. В Україні одна з небагатьох країн де комерційні питання вирішують у державних судах. У Європі давно вже існує Комерційний Арбітраж, який не відноситься до держави.

Тож, ICC Ukraine існує Третейський суд, який розглядає спори між резидентами України. В Україні зареєстровано близько 500 Третейських судів, але жодний з них не має такої репутації і не створений при такі організації як Міжнародний Комітет Міжнародної Торгової палати України.

Микола Димура, Голова Української частини Україно-Африканської Ділової Ради запропонував українському бізнесу можливості співпраці на африканських ринках у своїй промову на тему: «Перспективи африканських ринків». У своєму виступі Микула Димура наголосив: «…Ми втратили ринки в РФ, Білорусії та Казахстані. Для налагодження проблеми ринків збуду повинно пройти років 5-10, для того щоб привести наші товари до відповідних вимог.  Але перед Україною відкриваються можливості знайти власні ринки збуту в Африці. Найбільш цікавою для України є Західна Африка. За останніми даними населення сягає 1млр. 300 млн. чоловік. За оцінкою Економічної Ради при ООН найближчі 30 років африканський ринок буде розвиватися самим динамічним чином, в середньому, приріст 5% ВВП за рік..».

Президент ICC Ukraine, Голова Громадської Ради при МЗС України, радник Прем’єр-міністра України – Володимир Щелкунов вручив відзнаки Міжнародної Торгової Палати.

Почесний орден ICC Ukraine був вручений:

– Яценюку Арсенію Петровичу, Прем’єр-міністрові України (отримує радник Прем’єр-міністра України Володимир Щелкунов

– Пятницькому Валерію Тезійовичу, заступнику Міністра економічного розвитку і торгівлі України (отримує керівник апарату Олена Рубаник)

– Чижикову Геннадію Дмитровичу, Президенту Торгово-промислової палати України

 Диплом Міжнародної Торгової Палати отримав

– Кошулинський Руслан Володимирович, заступник Голови Верховної Ради України

2014.09.05-Форум-ICC-Ukraine-043 (1)

В) Міжнародний Сертифікат партнерської надійності вручається компанії:

– «Аль-Сайєр Груп»

2014.09.05-Форум-ICC-Ukraine-055

– ТОВ «ВАТЕК»

2014.09.05-Форум-ICC-Ukraine-056

АТ «ПЛАСКЕ»

– ПАТ «УКРАГРОХІМХОЛДІНГ»

2014.09.05-Форум-ICC-Ukraine-057

 Відзнака «Золота скіфська пектораль, подяка Президента ICC Ukraine та пам’ятний подарунок вручені:

– ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

– Балабановій Валентині Іванівні, Президенту Україно-Німецького Антикорупційного Альянсу

2014.09.05-Форум-ICC-Ukraine-058

 

– Вінсенту Фалькозу, економічному раднику Посольства Франції в Україні (за дорученням отримує заступник керівника економічного відділу Посольства Франції в Україні пан Фредерік Фату)

2014.09.05-Форум-ICC-Ukraine-060

–  Качуру Роману Павловичу, заступнику Міністра економічного розвитку і торгівлі України

– Крижановському Миколі Миколайовичу, завідуючому відділом зовнішньоекономічної діяльності та митного регулювання Департаменту зовнішньоекономічних зв’язків та двосторонніх комісій Секретаріату Кабінету Міністрів України

– Паракуді Олегу Васильовичу, Першому заступнику Міністра Кабінету Міністрів України

– Пєтуховій Ірині Миколаївні, генеральному директору ТОВ «Адамант»

– Пінському Олександру Івановичу, начальнику Управління МЗС України

– Слюсаренко Оксані Олександрівні, віце-президенту ICCUkraine

Подяка Президента ICC Ukraine вручена Голові Правління ПАТ «Київхліб» Череді Володимиру Вікторовичу

 Оголосили Подяку Прем’єр-міністра України:

– Гордійчуку Андрію Андрійовичу, Голові Правління корпорації «Сварог Вест Груп», віце-президенту ICC Ukraine

– Залізнюк Вікторії Петрівні, заступнику генерального директора ПАТ «Украгрохімхолдінг», раднику Президента ICC Ukraine

DSCN3939

Макарову Олегу Анатолійовичу, керуючому партнеру Адвокатського об’єднання «Василь Кісіль і партнери» (за дорученням отримує Лідія Гудир-Подирська)

– Пахаренко-Андерсон Антоніні Павлівні, Керуючому партнеру, генеральному директору патентно-правової фірми «Пахаренко і партнери», віце-президенту ICC Ukraine

Платонову Олегу Ісааковичу, Голові Правління ПАТ «Пласке», віце-президенту ICC Ukraine

 Грамотами Верховної Ради України нагороджував заступник Голови Верховної Ради України Кошулинський Руслан Володимирович

– Красняник Марію Михайлівну, Секретаря Синевір-Полянської сільської ради, радника Президента ICC Ukraine, керівника РП ICC Ukraine у Закарпатській області (за дорученням отримує Олена Колос)

DSCN3943

– Платонова Олега Ісааковича, Голову Правління ПАТ «Пласке», віце-президента ICC Ukraine

2014.09.05-Форум-ICC-Ukraine-051 (1)

П’ятакова Едуарда Миколайовича, генерального директора ТОВ «Беневент», віце-президента ICC Ukraine

2014.09.05-Форум-ICC-Ukraine-052 (1)

Рижову Тетяну Сергіївну, Заступника Голови Правління ПрАТ АСК «Інго Україна», віце-президента ICC Ukraine

2014.09.05-Форум-ICC-Ukraine-054

Сніжка Олексія Івановича, віце-президента ICC Ukraineз питань протидії економічним злочинам та корупції

2014.09.05-Форум-ICC-Ukraine-053

Для вручення відзнак генеральної дирекції «Мартіс «Золота Фортуна» був запрошений генеральний директор Акімов Дмитро Ігорович:

–   Глуховському Віталію Валентиновичу, заступнику керуючого справами Секретаріату ICC Ukraine

– Колос Олені Володимирівні, віце-президенту ICC Ukraine

– Літязі Владиславі Владиславівні, заступнику генерального секретаря ICC Ukraine

– Макаганчуку Юрію Антоновичу, Голові Комісії ICCUkraine з питань протидії комерційним злочинам

– Макаренку Михайлу Володимировичу, ректору Державного економіко-технологічного університету транспорту, віце-президенту ICC Ukraine

– Мєтєлевій Інні Дмитрівні, заступнику Голови Правління корпорації «Сварог Вест Груп»

– Назаровій Ірині Володимирівні, керуючому партнеру юридичної фірми «Ангард»

– Ніколаєву Миколі Володимировичу, директору ТОВ «АВВ Строй»

– Хоменку Анатолію Семеновичу, віце-президенту ICC Ukraine

 Відзнаки Української Православної Церкви Київського Патріархату вручив Святійший Патріарх Київської і Всієї Руси-України Філарет

2014.09.05-Форум-ICC-Ukraine-067

 

– Балабанова Валентина Іванівна, Президент Україно-Німецького Антикорупційного Альянсу

2014.09.05-Форум-ICC-Ukraine-069

– Данилейко Олександр Іванович, Посол з особливих доручень, МЗС України

2014.09.05-Форум-ICC-Ukraine-075 (1)

– Залізнюк Вікторія Петрівна, заступник генерального директора ЗАТ «Украгрохімхолдінг»

fbb

– Колос Олена Володимирівна, віце-президент ICC Ukraine

2014.09.05-Форум-ICC-Ukraine-068

– Лісковський Сергій Федорович, президент ЗАТ «Украгрохімхолдінг», віце-президент ICC Ukraine

2014.09.05-Форум-ICC-Ukraine-072

– Літяга Владислава Владиславівна, заступник генерального секретаря ICC Ukrainе

– П’ятаков Едуард Миколайович, генеральний директор ТОВ «Беневент», віце-президент ICC Ukraine

  Відзнаки Української Православної церкви Московського Патріархату отримали:

– Зарембо Валерій Едуардович, голова Наглядової Ради ТОВ «ВАТЕК», віце-президенту ICC Ukraine

– Маркелова Людмила Анатоліївна, керуючий справами Секретаріату ICCUkraine

– Михайлов Володимир Юрійович, генеральний секретар ICC Ukraine

– Платонов Олег Ісаакович, президент ПАТ «Пласке», віце-президент ICC Ukraine

– Рижова Тетяна Сергіївна, заступник Голови Правління ПрАТ АСК «Інго Україна», віце-президент ICC Ukraine

Пам’ятні подарунки вручені представникам національних ЗМІ:

– Євгену Бенці, журналісту, Швейцарській фінансовий телеканал Dukascopy

– Олені Ботіній, арт-директору Видавничого Дому «Україна бізнес»

– Вікторії Ковальовій, спеціальному кореспонденту газети «Урядовий кур’єр»

– Юлії Міцішені, кореспонденту відділу «Думка», щоденної ділової газети «Капітал»

– Тетяні Чугаєнко, ведучій, Перший діловий канал

 

Фотографії надані

Олександром Кондратенко

Телекомпанія “Крила” 

wings@i.uа

Оленою Ботіною

Видавничий Дім «Україна бізнес»

www.ukrbizn.com