09 Лют

07 лютого 2017 р. на засіданні Науково-технічної Ради Українського науково-дослідного інституту екологічних проблем Міністерства екології та природних ресурсів України, під керівництвом його Директора, доктора географічних наук Анатолія Гриценко, відбулося обговорення презентації «Проекту комплексного глибокого очищення промислових та побутових стоків на базі магнітної сепарації з подальшим поверненням очищеної води до виробничого циклу і утилізацією осаду шляхом його газифікації, виробництва метану, тепла, електричної енергії та добрив». Під патронатом ICC UKRAINE, цей проект впроваджено у деяких розвинутих країнах світу, і є інноваційним для України, про що говорить попередній попит декількох українських підприємствах.

Проект було презентовано Віце-Президентом  ICC UKRAINE Олександром Андріановим, Головою правління Фонду розвитку водоочисних технологій Юрієм Загороднюком, та Генеральним директором ТОВ “Юнібуд Енерго СервісЮрієм Гайворонським.

Проект викликав жвавий інтерес провідних фахівців інституту та запрошених з багатьох профільних організацій міста Харкова. Під час кількагодинної плідної дискусії, присутні змогли одержати вичерпні відповіді на всі  поставлені запитання, зробити слушні зауваження та пропозиції.

Науково-технічною Радою Інституту, що є головним напрямком екології в Україні, було ухвалено рішення про перспективність та доцільність широкого використання даного Проекту у багатьох галузях промисловості та на міських очисних спорудах. Наступний етап – це запуск пілотної очисної установки, що вже прибула на територію України, на одному з потужних підприємств, для налагодження режимів та демонстрації потенційним покупцям.