12 ICC Sweden

 Фотогалерея 

ICC Ukraine за підтримки Посольства України у Королівстві Швеція та ICC Sweden провела 20 листопада 2014 року українсько-шведський бізнес форум у Стокгольмі.

Делегацію очолив президент ICC Ukraine Володимир Щулкунов. У заході взяли участь провідні українські та шведські бізнес структури з таких сфер, як: юридична, банківська, хімічна, авіаційна, транспортно-логістична та інші.

09 Українська делегаціяОсновна мета заходу – поліпшення інвестиційної привабливості України, а також висвітлення перспектив економічного та соціального співробітництва між обома країнами.

16 ICC SwedenПрезидент ICC Sweden Фредрік Каплан підкреслив: “Україна і Швеція давно співпрацюють, інвестиції Швеції в українську економіку ростуть, так, минулого року, вони склали близько 25 млн доларів, що ставить Швецію в десятку найбільших гравців, що інвестують в український ринок”.

Учасники форуму обговорили питання залучення інвестицій в Україну і погодилися, що для цього в країні необхідно створити прозорі умови ведення бізнесу. Шведські партнери покладають великі сподівання на компетентність нового уряду у даному напрямку.

Члени української делегації зробили акцент на IT досягнення нашої країни. В останні роки Україна стала відома як найбільший ІТ центр Центральної та Східної Європи. Українська ІТ індустрія і її експортний сегмент демонструють постійний розвиток. Рік за роком зростає кількість фахівців, зайнятих у галузі, за оцінками експертів ріст досягає 50% на рік. ІТ індустрія зростає швидше традиційних галузей економіки, показуючи щорічний приріст обсягів ринку в 30-40%, навіть у період економічної кризи, що веде до збільшення кількості робочих місць, формуванню позитивного іміджу України як ІТ країни, зростанню співпраці з іншими країнами. Шведська сторона зацікавлена у інвестиціях в IT-парки в Україні.

Офіційна частина зустрічі завершилася обміном подарунками та запрошенням делегації шведських бізнес кіл відвідати Україну наступного року. Попередньо представники шведського бізнесу планують завітати до Києва у першому кварталі 2015 року.