23 Чер

Підписано Угоду про співробітництво та партнерство між Асоціацією “Український національний комітет Міжнародної Торгової Палати” (ICC Ukraine) та Українською Асоціацією зовнішньої політики (УАЗП), яка об’єднує колишніх послів та керівний склад МЗС України.

Підписана Угода передбачає розширене та довгострокове взаємовигідне співробітництво ICC Ukraine та УАЗП. Партнерство сторін спрямоване на всебічне сприяння поліпшенню інвестиційного клімату в Україні, а також ствердження позитивного іміджу нашої держави у світі та підвищення її конкурентоспроможності.

ICC Ukraine та УАЗП домовились також про системну співпрацю на ринках зарубіжних країн, зокрема Європейського Союзу. Так, Угода передбачає консолідацію зусиль обох сторін, спрямовану на налагодження партнерських взаємин між бізнесом та громадськістю для належного виконання Україною Угоди про Асоціацію з ЄС та просування країни до членства у Європейському Союзі.

Угоду про співробітництво та партнерство між Асоціацією «Український національний комітет Міжнародної Торгової Палати та Українською Асоціацією зовнішньої політики підписано за підсумками зустрічі Президента ICC Ukraine Володимира Щелкунова і генерального секретаря ICC Ukraine Володимира Михайлова з Президентом УАЗП Володимиром Хандогієм та іншими представниками  УАЗП, що відбулась  19 червня 2015 року у приміщенні ICC Ukraine.