08 Лис

Український національний комітет Міжнародної Торгової Палати (ICC Ukraine) повідомляє про створення та початок роботи Департаменту з розвитку виставкової діяльності. Діяльність нового Департаменту буде спрямована на всебічну підтримку та супровід різноманітних виставкових заходів та бізнес івентів.

Маючи широкі можливості співпраці з 95-ма національними комітетами ICC у різних країнах, та на основі міжвідомчих договорів про співпрацю із Міністерством закордонних справ, Міністерством економічного розвитку та торгівлі України та Міністерством інфраструктури України, новий Департамент з розвитку виставкової діяльності на системній основі сприятиме участі українського бізнесу у будь-яких національних та закордонних виставкових подіях.

Департамент створено для сприяння потенційним учасникам у такому сегменті:

  • Проведення та участь у іноземних виставкових заходах та івентах;
  • Забудова виставкових стендів та експозицій;
  • Організаційна та фінансова консолідація учасників;
  • Організація заочної участі (каталоги та онлайн-зустрічі);
  • Забезпечення учасників виставки послугами перекладачів.

Окрім зазначених послуг, потенційні учасники зможуть використовувати додаткові можливості, що надаються ICC Ukraine:

  • Консультації з питань просування напрямків бізнесу та окремих товарних груп чи послуг на закордонних ринках;
  • Аналітика конкурентоспроможності національних товарів;
  • Інформаційні послуги, спрямовані на аналіз перспективності ринків збуту;
  • Організація вантажних перевезень (в тому числі інтермодальних). 

На сьогоднішній день ICC Ukraine має значний практичний досвід з проведення та підтримки виставкових заходів у багатьох країнах Європейського Союзу (Німеччині, Польщі, Словаччині, Угорщини, Австрії), у країнах Близького Сходу (Кувейт, Катар, ОАЕ), а також співпрацює з ринками Китаю та Південно–Африканської Республіки.

Вважаємо профільні та галузеві виставкові заходи найефективнішим засобом просування та популяризації українського виробника на ринках  Європи, Азії та Близького Сходу.

Запрошуємо до співпраці обласні та місцеві державні адміністрації,  представників великого, малого та середнього бізнесу галузевого та регіонального значення.

 Контактна особа: Радник президента ICC Ukraine з питань виставкової діяльності: Ткешелашвілі Евгеній Валерійович (+38 044 2705451, +38 044 2706472,+38 067 1008070 exhibition@iccua.org), Директор департаменту з виставкової діяльності: Михайлова Валерія Сергіївна (+38 044 2705451,+38 044 2706472,+38 0967169790 exhibition@iccua.org)

unnamed (6)

unnamed (4)
unnamed (5)