«Україна по-арабськи» Економічний вісник»

Анонс

Журналу «Україна по-арабськи» Економічний вісник»

Шановні колеги!

ICC Ukraine спільно з ТОВ «Група Стенлі», інформаційною агенцією «Україна по-Арабськи» та ТОВ «GSP» підготували та випустили перший номер журналу «Україна по-Арабськи» – Економічний вісник» арабською мовою.

У зазначеному журналі розкриваються зовнішньоторговельні переваги, економічний потенціал України у деяких сферах та можливості окремих українських компаній.

У наступному номері журналу передбачається розміщення аналітичної інформації про економіку та перспективні галузі співробітництва між Україною та країнами арабського світу, а також відомості про надійні українські компанії, які заінтересовані розвивати свою господарську діяльність на базі співробітництва з діловими колами арабських країн.

Розповсюдження вищевказаного видання, відповідно до Протоколу
від 21.02.2018 робочої наради в МЗС України з питань співробітництва з країнами Африки та Близького Сходу, здійснюватиметься за сприяння МЗС України через дипломатичні представництва України в арабських державах, Посольства арабських держав, акредитованих в Україні, та Торгово-Промислові Палати 22 країн-членів Ліги арабських держав.

Мета такого поширення – формування справедливої та об’єктивної думки про Україну, її потенціал та процеси, що відбуваються у нашій державі.

Журнал не містить політичних статей або матеріалів і носить, суто, економічний характер.

Додаткову інформацію про журнал можливо отримати відповідно до контактів, що додаються.

Контактні особи від ICC Ukraine:

  • Гресь І. Б., віце-президент, тел.: +380 (44) 272-64-06, +380 (63) 185-31-51,

email: grib@iccua.org; www.iccua.org

  • Фараджаллах М. А., головний редактор інтернет агенції «Україна
    по-Арабськи» тел.: +380 (63) 144-33-30, +380 (96) 660-55-11,
    email: info@arab.com.ua; www.arab.com.ua

The World Business Organization

Translate »