Учасники

Назва організації, підприємства
1 Союз хіміків України
2 Союз  юристів України
3  ВГО “Українська аграрна конфедерація”
4 Державна адміністрація залізничного транспорту України (Укрзалізниця)
5 ПрАТ Акціонерна страхова компанія «ІНГО Україна»
6 Європейський університет
7 ПрАТ “Украгрохімхолдинг”
8 ВАТ „Одеський припортовий завод”
9 ТОВ „ВАТЕК”
10 ТОВ «СП «Колумб»
11 Адвокатське об’єднання “Юридична фірма “Астерс”
12 Морській інститут післядипломної освіти ім. контр-адмірала Ф.Ф. Ушакова
13 АО “Адвокатська фірма АНГАРД”
14 ТОВ «СКІФ ІСП»
15 ТОВ “Пахаренко і Партнери”
16 ТОВ “КК” Аллєго”
17 ТОВ «Юридична група «ЕЛСІЕФ»
18 ТОВ “Даглас Альянс”
19 ТОВ «ПЛАСКЕ ТРЕВЕЛ»
20 ТОВ «ППЛ 33-35»
21 Приватне сільськогосподарське підприємство “Глобал Агро Інвест”
22 ТОВ “Данон”
23 ДП «АДМІНІСТРАЦІЯ МОРСЬКИХ ПОРТІВ УКРАЇНИ»
24 Приватне акціонерне товариство «По виробництву інсулінів «ІНДАР»
25 ТОВ «ДКВ АЛЬЯНС»
26 ТОВ “УКРСКС»
27 ПАТ “Девелоперська компанія “Пантеон”
28 ФОП Андріанов Олександр Анатолійович
29 ТОВ «Горобина»
30 ФОП «Максим Грінченко»
31 ПАТ “Вібросепаратор”
32 ТОВ “RedСliffe Partners”
33 ПП “ДЖІ ЕС ПІ – СЕРВІСІС”
34 ТОВ “НВАК Степова”
35 ТОВ “АйКом”(ICOM)
36 ТОВ “Новітне обладнання”
37 ТОВ “СІДКОН”
38 ТзОВ “Бей-Транс”
39 ТОВ “Компанія “Нові технології – Україна”
40 ТОВ “Марін транс”
41 ТОВ “УКРЗОВНІШТРАНС”
42 ПАТ “Райфайзен Банк Аваль”
43 ТОВ “Союз-Спецтехніка”
44 ТОВ “Юрія-Фарм”
45 PLASKE SA
46 ТОВ “ВВТ ГРУП”
47 Асоціація “Підприємців та промисловців  постачальників товарів, робіт та послуг для державних потреб”
48 ТОВ “Андреал”
49 ТОВ “Компанія з управління активами “РЕДІ-ІНВЕСТ”
50 ТОВ “KINSTELLAR “
51 ТОВ «Фабрика рукавних фільтрів»
52 ТОВ “ЛР Хелс енд бьюті сістемс”
53 ТОВ “Глобал Бізнес Хаб”
54 ТОВ “КФ “Східні ласощі” (ТОВ “Ласка”)
55 ПАТ ХІ “Енергопроект”
56 ТОВ “Латек”
57 ТОВ “Концерн Сафари”
58 ТОВ “НВП “5елемент”
59 Представництво в Україні “Чайна Роуд енд Брідж Корпорейшн” (CRBC)
60 ПрАТ “Полтавський машинобудівний завод”
61 ТОВ “Нафтосервіс”
62 ТОВ “АВЕЛЛУМ ПАРТНЕРС”
63 PATENTES TALGO S.L.
64 ТОВ “Торговий дім “Технологія Трейд”
65 ТОВ “Енергетичні системи та обладнання Запоріжжя”
66 ТОВ “Торговий дім “ВЕСМА”
67 Волков Всеволод Миколайович
68 ТОВ “ПРИНЦ ТУРКІ ГРУП”
69 ТОВ “Сіболль Україна”
70 ComEco S.A.S.
71 ТОВ “Торговий Дім “Мстислав”
72 ТОВ “Індустрія Дизайна”
73 ТОВ “Полонина”
74 Andreas Sofocleous & Co LLC
75 Асоціація «Регіональне будівництво»
76 ФОП Сендецька Наталія Миколаївна
77 ФОП Солійчук Євген Мирославович
78 ТОВ “Газальт”
79 Адвокатське обєднання “Еверлігал”
80 ТОВ “Київ-Класик”
81 ТОВ “Нива 1200”
82 ТОВ “Таврія Проект Інжиніринг Компані”
83 Іващук Ірина Олегівна
84 F&B Catering
85 ТОВ “БРЕНДБЕРГ БІЗНЕС ТРЕВЕЛ”
86 Чорноморська фрахтова компанія Оскар» ТОВ
87 ТОВ “СІГМА СТИЛЬ”
88 ПрАТ “ЄВРОЦЕМЕНТ-Україна”
89 ТОВ “Міжнародна юридична агенція “ІЛА”
90 ФОП Сухина Ігор Іванович
91 ТОВ “ЕКСПЕРТ”
92 Агентство IDEALSECRETS
93 DAFE AFATE ALBORZ BEHSAM
94 ТОВ “НВО “Екоальянс”
95 ТОВ “Балтік-Форкліфт”

The World Business Organization

Translate »