25 Лют

25 лютого ц.р. у Києві у головному офісі ICC Ukraine, що на вул. Рейтарській 19-Б, відбулось засідання регіональних представництв Українського національного комітету Міжнародної торгової Палати (ICC Ukraine). Крім регіональних представництв, у ньому взяли участь також нові члени ICC Ukraine та  голови деяких новостворених комісій, що діють при ICC Ukraine. 

Відкрив засідання президент ICC Ukraine Володимир Щелкунов. Він окремо зупинився на тих можливостях, які створює організація для формування ділового клімату та розвитку бізнесу у різних регіонах України.

«Бізнес у регіонах повинен повною мірою скористатися тими можливостями, які створює в Україні діяльність національного комітету ICC. Сьогодні завершується ротація керівників наших регіональних представництв. Ми розуміємо, що лише спільними зусиллями зможемо досягти синергетичного ефекту, дати поштовх розвитку бізнесу і зрештою вплинути на економічне майбутнє держави».

На місцевому рівні бізнесу треба пропонувати свою допомогу владі. На цьому, зокрема наголосив віце-президент з питань регіонального розвитку ICC Ukraine Тарас Демкура. «До влади треба йти і пропонувати своє бачення і свою допомогу, така співпраця дає ефект, особливо коли вдається поєднати зусилля місцевого бізнесу, місцевої та обласної рад і обласної адміністрації». На засадах такої співпраці 19-20 травня у Тернополі під егідою ICC Ukraine відбудеться Економічний форум. Серед його особливостей – якомога широкий охват учасників, фокус на актуальних для регіону питаннях розвитку бізнесу – агросектор та енергоефективність. Крім того, завдяки такій співпраці участь у Форумі безкоштовна.

Значну увагу присутніх викликали також доповіді та презентації, зокрема голови комісії  ICC Ukraine з  Пест  контролю та Пест менеджменту Сергія Кріводонова та представника компанії “5PL”, яка нещодавно стала членом  ICC Ukraine. 

Завершилось засідання жвавим обговоренням актуальних питань розвитку мережі регіональних представництв ICC Ukraine.