20 Лис

Тернопіль налагоджеє співпрацю з солодовим заводом

Тернопільське представництво Українського національного комітету Міжнародної Торгової Палати (ICC Ukraine) повідомляє, що Чемеровецький солодовий завод подав документи на членство в ICC Ukraine. Таке рішення було прийнято під час нещодавньої зустрічі у Тернополі віце-президента з питань регіонального співробітництва ICC Ukraine Тараса Демкури та директора заводу Сергія Парубняка.

Чемеровецький солодовий завод заснований в 2002 році, коли акціонерне товариство «Оболонь» придбало у містечку Чемерівці об’єкт незавершеного будівництваю У 2008 році запрацювала перша черга, а в січні 2009 року – друга. Тут встановлено обладнання провідних світових виробників. Потужність підприємства становить 120 тисяч тонн солоду на рік. Завод переробляє 160 тисяч тонн ячменю пивоварного на рік. Це дає можливість виробникам сільськогосподарської продукції збувати свою продукцію. Окрім того, ПАТ «Оболонь» реалізує програми авансування насіння пивоварних ячменів для сільгосппідприємств. Для виробництва солоду використовують кращі пивоварні ячмені, вирощені в Україні. Солодовий завод закуповує ячмінь в понад 100 сільськогосподарських підприємствах Хмельницької області. Чималу кількість постачальників сировини становлять виробники ячменю Тернопільської, Чернівецької, Вінницької, Житомирської, Рівненської, Черкаської та Київської областей.

На підприємстві діють система управління якістю ISO 9001:2008, система управління безпекою харчових продуктів ISO 22000:2005, система екологічного керування ISO 14001:2004, система управління гігієною та безпекою праці OHSAS 18001:2007.

http://www.icc-ternopil.org/news.php?id=130