17 Лют

Індійська компанія UB Groupe є третьою у світі за обсягами виробництва елітних спиртних напоїв, яка виробляє понад 50 найменувань продукції і користується популярністю у багатьох країнах.

Тепер же Україна має всі шанси увійти до когорти постачальників елітних напоїв на світовий ринок. Наприкінці тижня UB Groupe відкрила всеукраїнське представництво в Тернополі. Увласників в планах створити потужну виробничу базу на Тернопіллі. Відтак, очікується, що вже наприкінці 2016 року буде створено понад 500 робочих місць з мінімальною зарплатою 5-6 тисяч гривень.

Загалом UB Groupe цьогоріч інвестує в Тернопільщину від 10 до 20 мільйонів доларів. Власне буде налагоджено виробництво алкогольних напоїв з перспективою експорту за кордон. Для області це великий крок вперед, адже спиртова галузь перестає бути сировинною і матиме кінцевий якісний продукт.

Директор українського представництва і один із засновників компанії Овайсі Тофікуддін розповів, що цей бізнес родинний і має давні традиції. Окрім того, головним принципом компанії є те, що потрібно менше говорити, а більше робити. Пан Тофікуддін переконаний, що невдовзі тернополяни зможуть гідно оцінити внесок їхньої корпорації в економіку краю. Зі свого боку пан Овайсі зробив свій внесок у допомогу українській армії – передав 100000 гривень на потреби АТО. 

У відкритті представництва взяли участь заступник голови облради Любомир Крупа та віце-президент з регіонального розвитку Українського національного комітету Міжнародної Торгової Палати (ICC Ukraine), радник голови Тернопільської облдержадміністрації Тарас Демкура.

«Тернопільська обласна рада сприяє і буде сприяти створенню комфортного інвестиційного клімату, – зазначив заступник голови обласної ради. – Залучення інвестицій – один з головних напрямків діяльності Тернопільської обласної ради сьогодні. Тим більше, коли мова йде про багатомільйонні надходження, створення нових робочих місць. Обласна рада  бажає успішної діяльності та  взаємовигідною як для тернопільських громад, так і для компанії співпраці».

Тернопіль-2

«Головним завданням ICC Ukraine є налагодження бізнес-відносин, вихід на міжнародні ринки та залучення іноземних інвесторів. Тернопільський регіон дуже сприйнятливий для розвитку бізнесу. Підтвердженням цього сьогодні є відкриття офісу компанії UB Groupe. Це гідний приклад для інших інвесторів, аби в нелегких умовах сьогодення інвестувати в Україну значні капіталовкладення. Користуючись нагодою, хочу всіх запросити на Міжнародний економічний форум, який відбудеться в травні в нашому місті. Цей захід стане черговим поштовхом до популяризації інвестиційної привабливості нашого краю. Зі свого боку хочу запевнити, що ICC Ukraіne сприятиме всім підприємствам, які мають бажання просувати свою продукцію на світові ринки», – запевнив віце-президент ICC Ukraine.

Інформація Тернопільського регіонального представництва ICC Ukraine