30 Чер

За інформацією Міністерства закордонних справ України, у контексті реалізації домовленостей, досягнутих під час офіційного візиту Президента України до Держави Катар (27-28.11.2012 р.), Посольством України у цій державі було проведено низку зустрічей з метою опрацювання питання участі українських підприємств в інфраструктурних проектах у Катарі в рамках підготовки до проведення фінальної частини чемпіонату світу з футболу у 2022 р. За результатами цих зустрічей катарська сторона висловила готовність розглянути пропозиції українських компаній у разі їх надходження.

Окрім цього, від катарської сторони отримано офіційне запрошення взяти участь у спеціалізованому конгресі та виставці Aspire4Sport Congress & Exhibition, присвяченим питанням проведення у Катарі у 2022 р. фінальної частини чемпіонату світу з футболу. До участі у Форумі, який відбудеться у Берліні у період 5-6 жовтня 2015 р., запрошуються провідні українські будівельні та інжинірингові компанії, які зацікавлені взяти участь у реалізації проектів до чемпіонату світу з футболу 2022 року в Катарі.

З катарського боку у роботі Конгресу візьмуть участь керівники та фахівці Вищого комітету з питань спадщини та проектів Катару, Олімпійського комітету Катару, Міністерства спорту і молоді, Катарської футбольної асоціації, Катарської ліги спортивних організацій та ін. У ході Конгресу організатори забезпечать учасникам форуму можливість представити свою продукцію, послуги та пропозиції катарським державним та приватним компаніям, безпосередньо задіяним у підготовці чемпіонату, під час переговорів у В2В форматі.

Детальна інформація стосовно Форуму та умов участі (бланки учасників, реєстраційні форми) додається.

Реєстраційна форма

Реєстраційна форма-2