09 Чер

Організатори «Другої щорічної міжнародної практичної конференції: «Рік з ПРОЗОРРО – здобутки та недоліки» – Український національний комітет Міжнародної торгової палати (International Chamber of Comerce) та «Асоціація підприємців та промисловців – постачальників товарів, робіт та послуг для державних потреб» звертаються до Вас з пропозицією взяти участь в її роботі в якості експерта публічних закупівель через електронну систему ПРОЗОРРО.


Під час обговорення практичних невирішених проблем при організації тендерів та шляхів їх подолання візьмуть участь представники Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, Антимонопольного комітету України, ДП «ПРОЗОРРО», Державної аудиторської служби України, Державного казначейства України, провідних компаній – постачальників товарів, робіт та послуг для державних потреб, іноземних посольств тощо.
Головним завданням Другої щорічної практичної конференції є обмін досвідом щодо річного застосування положень Закону «Про публічні закупівлі», активне обговорення (батл) здобутків та недоліків при проведенні процедури публічних закупівель , вивчення міжнародного досвіду організації публічних закупівель в інших країнах та розробка пропозицій щодо відповідних змін до законодавчої бази України.
Друга щорічна міжнародна практична конференція відбудеться з 9-30 до 19-30 16.06.2017 р. в м.Києві, за адресою: вул. Володимирська, 55, Великий конференц-зал НАНУ, 2-й поверх.
Більш детальніше: https://tender-prozorro.in.ua