11 Лис

За ініціативи регіонального представництва Українського національного комітету Міжнародної Торгової Палати (ICC UKRAINE) в Сумській області представники обласної та міської влади, польської діаспори, духовенства та громадськості поклали квіти до Меморіалу солдатам Войська Польського на Центральному міському кладовищі в Сумах з нагоди  Дня Незалежності Республіки Польща.

Участь у заході взяли, зокрема, керівник ІCC UKRAINE в Сумській області Володимир Демура, заступник голови Сумської обласної ради Віра Лаврик та керуючий справами Сумської міської ради Віктор Волонтирець.

«Сьогодні регіональне представництво Міжнародної Торгової Палати багато робить для зміцнення зв’язків між Польщею та Україною. У нас величезні перспективи для розвитку співробітництва. Польща – наш надійний друг на міжнародній арені. Ми високо цінуємо активну співпрацю між Сумщиною та Республікою Польща, а також окремими регіонами країни», – вважає керівник ІCC UKRAINE в Сумській області Володимир Демура.

День незалежності Польщі (пол. Narodowe ?wi?to Niepodleg?o?ci) – національне свято Польщі, відзначається щорічно 11 листопада на честь проголошення незалежності держави від панування Російської імперіїКоролівства Прусії та Австрійської імперії в 1918 році.

Свято припадає на день завершення Першої світової війни (11 листопада 1918 року), в результаті чого, після 125 років поділу Польщі між Пруссією, Росією і Австрією, відродилась країна.