27 Гру

Голова Сумської обласної ради Володимир Токар зустрівся з Віце-президентом Міжнародної Торгової Палати Володимиром Демурою.

unnamed-10

Під час зустрічі Володимир Демура ознайомив очільника обласної ради з роботою Міжнародної Торгової Палати та регіонального представництва ICC Ukraine в Сумській області.  

Цього року ICC Ukraine у співробітництві з обласною та міською владою, Сумським національним аграрним університетом та Сумським державним університетом проведено низку заходів, зокрема, Українсько-Польський бізнес-форум «Інвестиції. Розвиток. Партнерство» та Міжнародний Форум «IT People Sumy», які справедливо отримали високу оцінку міжнародних організацій, громадськості та ЗМІ.

Серед планів ІСС Ukraine на 2017 рік – створення ІТ-кластеру, поглиблення співпраці з Казахстаном, Польщею, Естонією та Республікою Білорусь.   У цих питаннях регіональне представництво ICC Ukraine заручилося повною підтримкою Володимира Токаря. 

unnamed-9

Конструктивна та взаємовигідної співпраця між Сумською обласною радою, Сумською обласною державною адміністрацією, Сумською міською радою та регіональним представництвом ICC Ukraine сприятиме налагодженню зовнішньоекономічних зв’язків, формуванню позитивного іміджу області та міста Суми на світовій арені, залученню інвестицій, поглибленню ділових і культурних стосунків з багатьма країнами світу.

unnamed-11