27 Кві

Торгівля контрафактними та піратськими товарами являється серйозною проблемою, як в масштабах глобальної економіки, так і в рамках окремо взятої країни. Про це свідчать дані, приведені в останньому звіті Європейського офісу з питань інтелектуальної власності (EUIPO). У відповідності з такими даними глобальний імпорт склав 17,9 трл. дол. США, в тому числі контрабандної та піратської продукції – 461 млрд.дол, а це 2,5% всього об’єму світової торгівлі. За статистикою в ЄС до 5% усього імпорту – контрафактна та піратська продукція загальною вартістю до 85 мрлд. євро.
Враховуючи глобальність проблеми, компанією «Новітнє обладнання» (#Inlimited), учасником ICC UKRAINE, було розроблене та реалізоване інноваційне рішення на базі платформи HPE IDOL для захисту, збору та аналізу фактів продажу контрабандної та контрафактної продукції, як на території України, так і за її межами. Сервіс, що реалізований платформою HPE IDOL для інтелектуального пошуку та аналізу BIG Data, особливо цікавий, так як дозволяє моніторити дані в текстовому, графічному, аудіо та відео форматах у великих масштабах з високою швидкістю обробки.
Успішна реалізація послуги з пошуку та аналізу даних, що направлена на виявлення порушень прав інтелектуальної власності клієнтам, визнана компанією Hewlett Packard Enterprise (HPE)
успішним кейсом (інформацію можна подивитись за адресою:

 (http://h20195.www2.hpe.com/V2/GetDocument.aspx…). 

Масова реалізація рішення, розробленого INLIMITED для захисту інтелектуальної власності допоможе великим виробникам збільшити товарообіг виробленої продукції, відслідковувати, перевіряти справжність та аналізувати дані в рамках захисту своїх брендів. Ефективна ідентифікація схильної до ризику продукції дозволить також захистити інтереси покупців та гарантувати безпеку використання.
Враховуючи той факт, що Україна віднесена до країн з незадовільним захистом інтелектуальної власності, поява інноваційного високоінтелектуального рішення дозволить прискорити процес виявлення контрабандних товарів та стане суттєвим поштовхом для розвитку економіки нашої країни.