18 Гру

Делегація Українського національного комітету Міжнародної Торгової Палати (ICC Ukraine) на чолі з президентом ICC Ukraine Володимиром Щелкуновим 10-11 грудня ц.р. здійснила візит до штаб-квартири  Міжнародної Торгової Палати (ICC) у Парижі.

Під час візиту відбулась низка зустрічей  представників  ICC Ukraine з  керівництвом ICC, на яких обговорювались сучасні тенденції розвитку світового бізнесу і міжнародної торгівлі, впливу їх на перспективи розвитку бізнесу в Україні.

Президент ICC Ukraine Володимир Щелкунов  поінформував керівництво ICC про динаміку економічного розвитку та інвестиційний клімат в Україні.

Було також представлено звіт за 2015 рік та План діяльності ICC Ukraine на 2016 рік. 

Звіт про діяльність ICC Ukraine у 2015 році отримав схвальну оцінку. Зокрема,  високо схвалено представлення ICC на національній території, а також  активність ICC Ukraine по стратегічним напрямкам діяльності ICC.

Значну увагу викликала презентація ініціативи ICC Ukraine «Сертифікат партнерської надійності». Проект передбачає запровадження статусу  «Надійний партнер» для суб’єктів бізнесу, які відповідають визначеним критеріям.

Пропозицію ICC Ukraine щодо запровадження Свідоцтва партнерської надійності серед глобальної мережі національних комітетів ICC було підтримано. Наразі проект надіслано на розгляд усіх 92 національних комітетів, яким пропонується створити єдину глобальну мережу.

У ході візиту також відбулись зустрічі членів делегації з керівниками комісій ICC з питань: маркетингу та реклами, торгівлі та інвестицій, бізнес-політики та практики, корпоративної відповідальності та боротьби з корупцією, екології та енергетики, видавництва ICC, арбітражу, Міжнародного арбітражного суду, банківської справи, комерційного законодавства та практики.