25 Бер

Президент ICC Ukraine Володимир Щелкунов дав інтерв’ю радіо «Голос столиці», основною темою якого було питання розвитку зовнішньої торгівлі України.

Підписання минулого року Договору про асоціацію України з Європейським Союзом, на думку Президента ICC Ukraine, є великим здобутком нашої держави. Разом з тим,  у сучасних умовах на порядку денному українського бізнесу постають як значні здобутки, так і великі виклики. Попри об’єктивні причини, пов’язані із зовнішньою агресією, підприємці України не повною мірою використовують ті можливості, які перед ними відкриває ця Угода. І головно причиною Володимир Щелкунов вважає неготовність менеджменту вітчизняних підприємств до нових умов ведення бізнесу на ринках Євросоюзу. Страх перед новим і незнайомим позбавляє український бізнес унікальної можливості скористатися усіма тими можливостями, якими вже сьогодні може скористатись підприємець із стратегічним баченням розвитку свого бізнесу.

ICC надає допомогу усім підприємцям подолати ці проблеми і знайти партнерів на зовнішніх ринках, зокрема, на перспективному для вітчизняного бізнесу ринку ЄС.