09 Жов

8 жовтня в рамках форуму «ICC Ukraine: вихід на зовнішні ринки та залучення інвестицій» презентовано регіональне представництво ICC Ukraine у Сумській області.

З цієї нагоди в Сумській торгово-промисловій палаті зібралися представники міської, обласної влади, бізнесу та науки.

Генеральний секретар Українського національного комітету Міжнародної Торгової Палати ICC Ukraine Володимир Михайлов в короткій презентації ознайомив присутніх з діяльністю ICC, яка представлена у 127 країнах світу та налічує 93 Національні комітети. Окрім того, Міжнародна Торгова Палата співпрацює з ООН, СОТ, Світовим банком, МВФ.

IMG_2899-1

Під час заходу наголошувалося, що Суми – це саме те місто, яке постійно розвивається, а новий поштовх для співпраці влади, бізнесу та науки, який пропонує ICC, лише прискорить цей процес. На цьому акцентував увагу і керівник Сумського представництва ICC Ukraine Володимир Демура.

IMG_3182-2

Після виступів відбулося підписання Угоди про співробітництво між Сумською обласною державною адміністрацією, Сумською обласною радою, Сумським державним університетом та Українським національним комітетом Міжнародної Торгової Палати (ICC Ukraine).

IMG_3029-1

Генеральний секретар ICC Ukraine висловив сподівання, що підписання Угоди відкриває нові перспективи для розвитку бізнесу в регіоні, модернізації економіки області, збільшення обсягу експорту вітчизняних товарів та залучення інвестицій. «Підписана сьогодні чотирьохстороння Угода – вагомий крок до модернізації економіки області та виходу місцевого бізнесу на міжнародний рівень», – підсумував він.

IMG_3045-1

В Угоді сторони закріпили прагнення до взаємовигідної співпраці задля поліпшення бізнес-клімату в області, розвитку взаємовигідних економічних зв’язків українських підприємств і організацій Сумщини з зарубіжними партнерами із використанням можливостей ICC Ukraine.

Пріоритетними напрямками співробітництва є розвиток зовнішньоекономічних зв’язків регіону, реалізація заходів щодо розробки та впровадження інвестиційних стратегій економічного зростання в регіоні, організація і проведення спільних заходів (конференцій, симпозіумів, семінарів, виставок).