19 Січ

unnamed (1)

Запрошуємо суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності взяти участь у дводенному семінарі з торгового фінансування, який організовується під патронатом Європейського Банку Реконструкції та Розвитку (Лондон) та  ICC Ukraine, на тему: «Основи міжнародної торгівлі та фінансів».

На нашому семінарі Ви ознайомитесь із документами, торговельними термінами, ролями та обов’язками суб’єктів міжнародної торгівлі та фінансів. Крім цих базових знань, Ви здобудете навички роботи з:

  • Формами розрахунків у міжнародній торгівлі та їх особливостями.
  • Міжнародними комерційними контрактами та ІНКОТЕРМС 2010.
  • Інструментами торгового фінансування (документарні інкасо та акредитиви, резервні акредитиви тощо).

Усі учасники семінару отримають Сертифікат про проходження семінару від Програми сприяння торгівлі ЄБРР та Лондонського інституту банківської справи та фінансів, а також отримають матеріли заходу у електронному вигляді.

Цільова аудиторія заходу – фахівці з торгового фінансування та міжнародного співробітництва:

  • банківського сектору;
  • суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності;
  • малих та середніх підприємств;
  • транспортно-експедиційних компаній;
  • страхових та юридичних компаній

Крім цього, участь у семінарі представлятиме інтерес тим фахівцям, які бажають підвищити свій професійний рівень. Цей семінар є заходом з підготовки до іспиту для здобуття Сертифікату з міжнародної торгівлі та фінансів (CITF©). Зазначений сертифікат є спільною розробкою Лондонського інституту банківської справи та фінансів (London Institute of Banking and Finance) та Міжнародної Торгової Палати (ICC).

Дата та місце проведення: 20-21 березня, м. Київ, вул. Госпітальна, 12, Президент Готель.

Наші спікери – фахівці ЄБРР, Міжнародної Торгової Палати, ICC Ukraine та провідних банків України.

Вінсент О браєн

Вінсент ОБраєн

Пан Вінсент – багаторічний член Банківської Комісії ICC та Голова Групи ICC з освіти та дослідження ринків. Вже більше 25 років він активно залучений до сфери торгового фінансування та надав технічну підтримку спеціалістам з понад 70 країн.

Пан Вінсент є одним з розробників онлайн-тренінгів ICC з торгового фінансування, а також зробив внесок у практичне втілення правил ICC зі сприяння торгівлі.

ЄБРР нагородив пана О’Браєна званням «Кращого консультанта з торгового фінансування ЄБРР».

Він регулярно бере участь в якості експерта у арбітражних і судових справах.

Камола

Камола Махмудова

Пані Камола − Старший Банкір ЄБРР у рамках Програми сприяння торгівлі Департаменту міжнародних фінансових організацій ЄБРР.

Працювала у департаментах ЄБРР з питань транспорту, енергетики і має великий досвід роботи з економіками, що розвиваються, та борговими, пайовими та комплексними фінансовими інструментами.

Засновник та Керівник спільної програми онлайн-навчання з торгового фінансування ЄБРР та ICC. Пані Камола також є засновником та головним редактором журналу ЄБРР «Trade Exchange Magazine».

Сергій

Сергій Костогриз

Пан Сергій − Начальник   управління   документарного   бізнесу   АТ «Райффайзен Банк Аваль» та Голова Банківської Комісії ICC Ukraine.

У банківській системі працює з 2001 року. Отримав сертифікати Міжнародної Торгової Палати про досягнення у навчанні за програмами: «URC522 та інкасо», «Практика за документарними акредитивами (DC Master)», «Резервні акредитиви та Міжнародна практика    за    резервними    акредитивами     (ISP98)», «UCP600 та документарні акредитиви», «INCOTERMS 2010», «URDG758 та гарантії на вимогу» та інші.

Для участі у семінарі заповніть реєстраційну форму та надішліть на email: grib@iccua.org; impex@iccua.org.

Контактні особи:

  • Гресь Ігор Борисович, Віце-Президент, тел.: +38 (044) 272-64-06, email: grib@iccua.org;
  • Гавриленко Єлизавета Андріївна, директор Департаменту ЗЕД, тел.: +38 (044) 279-70-08, email: impex@iccua.org.

ПРОГРАМА

КЕРІВНИКАМ ПІДПРИЄМСТВ

РЕЄСТРАЦІЙНА ФОРМА