27 Жов

У ЄС триває розробка формату представлення інформації щодо тютюнових виробів
На початку серпня 2015 року Європейський Союз оприлюднив нотифікацію про розробку підзаконного акту на виконання рішення Європейської комісії про створення формату для надання та оприлюднення інформації щодо інгредієнтів тютюнових виробів, шкідливих викидів та обсягів продажів. Ухвалення документу очікується у четвертому кварталі 2015 року, набуття його чинності – з  дня ухвалення. 
 
Киргизстан ухвалив порядок здійснення санітарно-епідеміологічного контролю
Наприкінці липня 2015 року Киргизька Республіка  проінформувала СОТ про ухвалення 7 жовтня 2014 року Постанови уряду щодо порядку здійснення санітарно-епідеміологічного контролю за особами, транспортними засобами, товарами і вантажем, що переміщуються через державний кордон Киргизької Республіки. Набуття чинності документу – з дня набрання чинності міжнародного договору про приєднання Киргизької Республіки до Договору про Євразійський економічний союз від 29 травня 2014 року.
 
Швейцарія перегляне максимально допустимі рівні вмісту деяких речовин у іграшках
У другій половині серпня 2015 року Швейцарія  оприлюднила повідомлення про очікуване ухвалення постанови про безпеку іграшок. Ухвалення документу очікується в жовтні 2015 року. Термін набуття його чинності – липень 2016 року.