22 Жов

20 жовтня відбулась робоча нарада Українського національного комітету Міжнародної Торгової Палати (ICC Ukraine) у Чернівецькій області за участі генерального секретаря ICC Ukraine Володимира Михайлова та Голови Чернівецької обласної державної адміністрації Олександра Фищука.

На засіданні обговорювались шляхи сприяння розвитку та захисту інтересів вітчизняного виробника на ринках зарубіжних країн та методи залучення іноземних інвестицій в Чернівецьку область.

Генеральний секретар ICC Ukraine Володимир Михайлов поінформував учасників заходу про діяльність, основну мету, перспективні плани розвитку ICC Ukraine. Також він зазначив, що одним із пріоритетів ICC Ukraine є створення потужної мережі регіональних представництв та активізація співробітництва з виконавчою і представницькою владою області.

IMG_8200-1

Голова обласної державної адміністрації Олександр Фищук відзначив, що одним із найактуальніших питань сучасної української економіки є розвиток вітчизняного підприємництва, тому захист інтересів представників малого та середнього бізнесу перебуває в особливому фокусі уваги влади держави та області.

Володимир Михайлов та Олександр Фищук обговорили перспективу підписання угоди про співробітництво ICC Ukraine та Чернівецької області. Учасники засідання визначили її формат, цілі  та основні положення. Передбачається, що угода буде підписана найближчим часом із залученням Чернівецької обласної державної адміністрації, Чернівецької міської ради та наукових установ області.

Довідково. Український національний комітет Міжнародної Торгової Палати (ICC Ukraine) уповноважений Світовою Організацією Бізнесу представляти на національній території сучасні тенденції бізнесу та сприяти розвитку міжнародного співробітництва.

До структури ICC входять: міжнародний арбітражний суд, комісії та робочі групи, які допомагають у створенні глобальної системи торгівлі. Палата співпрацює з такими впливовими міжнародними організаціями, як: ООН, СОТ, Світовий банк, МВФ, ОЕСР.

Міжнародна Торгова Палата представлена у 127 країнах світу та має 93 Національних Комітети. Ця потужна світова організація була заснована у 1919 році невеликою групою підприємців з метою розширення міжнародної торгівлі та представлення бізнесу у всьому світі.