25 Сер

Минуло два місяці після відкриття міжнародного центру ділового співробітництва ICC Ukraine в місті Дубай і результати вже дають про себе знати. Кілька великих українських виробників вже відправили свою продукцію для продажу в ОАЕ.

– Ми працюємо над тим, щоб українські виробники легко і без проблем експортували свою продукцію до Еміратів. Звісно, все робиться поступово. Нашими експертами прораховується кожен крок, кожен ризик, – каже Президент Національного комітету Міжнародної Торгової Палати (ICC Ukraine) Володимир Щелкунов. – Завдяки плідній роботі, вже сьогодні кілька українських виробників відправили свою продукцію, яка прямує до ОАЕ, хоча міжнародний центр в Дубаї був відкритий декiлька місяців тому. Наше співробітництво з Еміратами дасть реально мільйонні прибутки для виробників в Україні. Зараз ми збираємо базу виробників, які хочуть вийти на цей торговельний ринок, отримуємо від них десятки заявок. Вважаю, що торгівля з країнами Перської затоки – це гарна можливість поставити багатьох наших виробників на ноги.

Сидоров2

 

Нагадаємо, що відкриття міжнародного центру ділового співробітництва ICC Ukraine в місті Дубай відбулось 14 червня 2015 року у готелі «Radisson Royal Hotel». На урочистому заході були присутні Президент ICC Ukraine Володимир Щелкунов, представник Департаменту економічного розвитку міста Дубай Валід Абдул Малик Аль Ахли, Надзвичайний і Повноважний Посол України в ОАЕ Юрій Полурез та новопризначений керівник нового центру, радник Президента ICC Ukraine Юрій Сидоров.

DSC_0100-4

 

Довідка:

Юрій Сидоров –  генеральний директор групи компаній «Юдекс» в ОАЕ, радник президента ICC Ukraine з економічних питань.

Народився 16 січня 1985 року в Німеччині, у м. Магдебург у родині військовослужбовця. У 2007 роцi закінчив Київський Національний Торговельно-Економічний університет, отримав ступінь магістра за спеціальністю «Менеджмент на ринку товарів і послуг». У 2014 році отримав ступінь МВА в Единбурзькій Вищій Школі Менеджменту. Має багаторічний досвід роботи в глобальних європейських і американських компаніях. Крім роботи на позиціях топ-менеджера, поєднував роботу і власні проекти.