26 Бер

 Міжнародна Торгова Палата (Світова організація бізнесу) та її Національний комітет в Україні – ефективна платформа сприяння розвитку міжнародної торгівлі, інвестицій та виходу національних підприємств на ринки зарубіжних країн. Про це заявив Президент ICC Ukraine Володимир Щелкунов під час презентації Плану дій МТП на 2015 рік.

МТП – це єдина світова організація бізнесу, яка виступає від імені підприємств всіх секторів в усьому світі.

МТП має три головні вектори діяльності: розроблення правил, розв’язання спорів та пропагування рекомендаційних документів для бізнесу. Правила, розроблені МТП, визначають ведення транскордонного бізнесу і фактично перетворилися сьогодні на невід’ємну частину міжнародної торгівлі.

МТП працює у щільній взаємодії з Організацією Об’єднаних Націй, Світовою Організацією Торгівлі і є постійним учасником міжурядових форумів, включаючи G20. Провідною інституцією МТП є Міжнародний Арбітражний Суд.

МТП була заснована у 1919 році, на сьогодні її глобальна мережа охоплює понад 6 млн. компаній, торгових палат та асоціацій бізнесу у понад 130 країнах світу.

МТП розробляє позицію глобального бізнесу, яка має вплив на спроможність компаній займатися транскордонною та глобальною торгівлею та інвестиціями.

Через мережу Національних комітетів МТП має прямий доступ до урядів і об’єднує компанії-членів МТП, асоціації бізнесу та торгово-промислові палати. Ця мережа представляє МТП на національному рівні, слугуючи об’єднуючою ланкою між штаб-квартирою МТП у Парижі та членами МТП.

Кожен Національний комітет інформує про глобальну позицію МТП свій уряд. У свою чергу, секретаріат МТП доводить свою позицію безпосередньо до міжурядових організацій стосовно питань, які впливають на спроможність бізнесу вести транскордонні трансакції, зокрема, до ООН, СОТ та форумів G20.

Український національний комітет Міжнародної Торгової Палати (ICC Ukraine) – перший національний комітет на території країн СНД у 1998 році отримав офіційні повноваження і сьогодні об’єднує національні підприємства та компанії-нерезиденти, які представляють великий та середній бізнес.