02 Чер

Шановні колеги!

         Асоціація «Український національний комітет Міжнародної Торгової Палати» (далі – ICC Ukraine) повідомляє, що      ICC Ukraine, ТОВ «Група Стенлі» та компанія Inlimited проводять 22 червня 2017 року засідання круглого столу за участю представників Посольств іноземних держав на тему: «Україна та країни  Близького Сходу – економічні аспекти та перспективи співробітництва».

         Під час проведення засідання круглого столу передбачено розглянути питання налагодження торгово-економічних відносин між компаніями України та країн Близького Сходу, логістики, інструментів фінансування зовнішньоекономічної діяльності та аналізу ринків зазначених країн за допомогою технологій Big Data (програма додається).

Зазначений захід відбудеться на безкоштовній основі у конференц-залі юридичної фірми «Астерс» за адресою: м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 19-21, БЦ «Леонардо», 14-й поверх.

         У разі Вашої заінтересованості, просимо заповнити та надіслати реєстраційну форму (додається) до ICC Ukraine до 21 червня включно.

         Контактні особи від ICC Ukraine:

  • Гресь Ігор Борисович, Віце-Президент, тел.: +38 (044) 272-64-06, email: grib@iccua.org;
  • Гавриленко Єлизавета Андріївна, Директор Департаменту ЗЕД, тел.: +38 (044) 279-70-08, email: impex@iccua.org.

ПРОЕКТ ПРОГРАМИ 

РЕЄСТРАЦІЙНА ФОРМА