08 Чер

Асоціація  “Український національний комітет Міжнародної Торгової Палати” (ICC Ukraine), Товариство “Знання” України та Українсько-Словацький Центр Партнерства ( УСЦП) висловлюють Вам свою повагу та мають честь заппросити Вас узяти участь у Круглому  столі “Економічне співробітництво між Україною та Республікою Словаччина:відкриття нових можливостей”, який відбудеться 30 червня 2017 року в м.Києві.

У рамках круглого столу відбудеться публічна дискусія з колишнім віце-прим’єром та міністром фінансів Словаччини, головним економічним радником Прим’єр-міністра України Іваном Міклошем на тему: “Українсько-Словацьке економічне співробітництво: невикористаний потенціал і як його реалізувати?”.
Метою круглого столу є висвітлення наступних питань: поточна ситуація українсько-словацького економічного співробітництва, інструменти диверсифікації українського експорту та перспективи розвитку економічних відносин між Україною та Словаччиною. Участь у заході підтвердили депутати Верховної Ради України, зокрема Ігор Артюшенко– заступник співголови Депутатської групи та президент УСЦП Михайло Колібабчук. Даний круглий стіл має стати платформою для проведення Міжнародного форуму партнерства “Україна-Вишеградська четвірка”, який відбудеться в кінці жовтня 2017 року в м.Києві.

ПРОЕКТ ПРОГРАМИ

РЕЄСТРАЦІЙНА ФОРМА