Про ICC\WBO

Міжнародна Торгова Палата (ICC) є світовою організацією бізнесу (WBO), представницьким органом, який з авторитетом виступає від імені підприємств з різних секторів в усьому світі.

Міжнародна Торгова Палата – це голос глобального бізнесу, що обстоює  відкритість транскордонної торгівлі та інвестицій, систему ринкової економіки та глобальну економічну інтеграцію як силу для стійкого розвитку, створення робочих місць та процвітання.

Фундаментальна місія ICC – сприяння відкритій міжнародній торгівлі та інвестиціям, а також допомога бізнесу у подоланні перешкод та використанні можливостей глобалізації. Її переконання у тому, що торгівля – потужна рушійна сила для досягнення миру та процвітання, існує з часів заснування організації на початку 20-го століття. Невелика група далекоглядних бізнес лідерів, яка заснувала ICC, називала себе “торговці миром”.

В ICC є три основні види діяльності: встановлення правил, розв’язання суперечок та розроблення стратегії діяльності. Оскільки компанії та асоціації – члени ICC, безпосередньо залучаються до міжнародного бізнесу, ICC має беззаперечний авторитет у розробці правил, що регулюють ведення транскордонного бізнесу. Незважаючи на те, що ці правила носять рекомендаційний характер та їх виконання є добровільним, їх можна побачити в незліченних тисячах угод щоденно. Вони стали суттєвою частиною змісту міжнародної торгівлі.

ICC також пропонує декілька важливих сервісів, серед них: насамперед, Міжнародний Арбітражний Суд ICC, провідна світова арбітражна установа. Інший сервіс – це Світова Федерація Торгових Палат ICC, мережа торгових палат по всьому світі, які зміцнюють взаємодію та обмін найкращими практиками між палатами. ICC також пропонує спеціалізовані тренінги та семінари та є лідером видавництва практичних та освітніх інструментів для міжнародного бізнесу, банківської сфери та арбітражу.

Бізнес лідери та експерти з ICC визначають позицію бізнесу з широкого кола питань торгівлі та інвестиційної політики, а також з актуальних технічних проблем. Вони, зокрема, включають анти-корупційні заходи, банківські закони, питання цифрової економіки, етику маркетингу, навколишнього середовища та енергетики, конкуренції та інтелектуальної власності.

ICC щільно співпрацює з Організацією Об’єднаних Націй, Світовою Організацією Торгівлі та міжурядовими форумами, включаючи G20.

ICC була заснована у 1919 році. Сьогодні вона об’єднує сотні тисяч компаній та асоціацій членів ICC з понад 120 країн світу. Національні комітети працюють з членами ICC в своїх країнах для того, щоб опрацьовувати та спрямовувати національним урядам позицію бізнесу, яку формулює ICC.