09 Вер

4 вересня в Українському домі в рамках XVII Національного форуму ICC Ukraine відбувся благодійний гала-концерт «Мир заради дітей», який є частиною благодійного проекту допомоги дітям, постраждалим внаслідок військової агресії на Сході України, а також для тих дітей, які досі залишаються на території військового конфлікту.

Міжнародний рух національної єдності та доброчинності «Мир заради дітей» був ініційований Українським національним комітетом Міжнародної торгової палати (ІСС Ukraine), під патронатом Святішого Патріарха Київського та всієї Руси-України Філарета, у співпраці з Громадською Радою при МЗС України, Міжнародним благодійним фондом підтримки українського народу «Душа України», й опікунством Першого Героя України Бориса.

Метою проекту є об’єднання зусиль українського суспільства і світової громадськості для досягнення миру заради безпеки дітей України.

Усі кошти, зібрані під час концерту, спрямовані на довгострокові відрядження лікарів-добровольців до постраждалих районів Донецької та Луганської областей для надання допомоги дітям та придбання медичних препаратів і обладнання для дитячих лікарень регіону.

Відомі українські виконавці – учасники концерту перерахували свій гонорар на реалізацію проекту. Крім того, близько 100 дітей взяли безпосередню участь у концерті та отримали подарунки.

За словами Президента ICC Ukraine Володимира Щелкунова, проведення благодійного концерту в рамках Форуму слугуватиме просуванню в Україні практики корпоративної соціальної відповідальності бізнесу.

DSC_6861

DSC_6836

DSC_6854

DSC_6869

DSC_6876