11 Сер

Адаптація до постійного зростання нормативно-правових вимог стає все більш складним завданням для бізнесу. Сприяючи відкритій міжнародній торгівлі та транскордонним інвестиціям і надаючи підтримку всім підприємствам (як малим, так і великим) у дотриманні вимог та реалізації можливостей, що виникають у зв’язку з глобалізацією, Міжнародна торгова палата (ICC) прагне відігравати ключову роль у сприянні зростанню взаєморозуміння між бізнесом та антимонопольними органами у сфері комплаєнсу та має унікальні повноваження для вирішення цього завдання.

У Практичному посібнику ICC з антимонопольного комплаєнсу, зокрема, зроблено спробу врахувати труднощі та обмеженість ресурсів у діяльності малих та середніх підприємств, а також наведені практичні рекомендації з впровадження ними програми антимонопольного комплаєнсу.

Посібник створений бізнесом для бізнесу. Він заснований на значному досвіді роботи штатних юристів з антимонопольного права великих компаній, а також досвіді приватних юристів, які консультують як ICC, так і великі компанії.

ICC_Compliance_Toolkit (завантажити)