ICC Ukraine запрошує: Презентація-семінар “Застосування системи електронної водопідготовки ”HydroFLOW” у Києві

Український Національний Комітет Міжнародної Торгової Палати (ICC UKRAINE) впроваджує Програму з просування на український ринок низки інноваційних іноземних технологій, спрямованих на енергозбереження та зниження екологічного навантаження на навколишнє середовище.
 
Серед них:
 
1. Система електронної водопідготовки HydroFLOW (ГІДРОФЛОУ) розробки та виробництва британської компанії Hydropath.
 
Найефективнішою технологія HydroFLOW є при застосуванні на будь-яких системах водообігу, парових котлах і системах опалення та охолодження, градирнях та очищенні басейнів як багаторазово перевірений спосіб підготовки води для вирішення проблем з накипом, бактеріями та водоростями.
 
Додатково до реального економічного ефекту від збільшення ККД водогрійного та парогенеруючого обладнання, збільшується термін його експлуатації, міжремонтні періоди, суттєво зменшуються витрати на хімреагенти, включаючи небезпечний хлор.
 
Серед світових брендів, що вже багато років використовують технологію HydroFLOW такі, як British Gas, NASA, Honda, Nestle, Coca-Cola, Danone, McDonald та інші.
 
2. Безконтактна індукційна технологія кондиціонування вуглеводнів французької компанії «Kallistone international», завдяки якій, за допомогою розташованого безпосередньо перед пальником газу приладу, досягається реальна економія споживання газу від 5 до 15 відсотків. Сферою застосування цієї технології є парогенератори, газові турбіни, генератори, плавильні печі, обладнання термічної обробки, компресори, когенерація та інше.
 
У зв’язку з даною Програмою керівництво ICC Ukraine запрошує  керівників та провідних спеціалістів підприємств України, що зацікавлені у впроваджені даних технологій,  до участі у безкоштовній Презентації-семінарі “Застосування системи електронної водопідготовки ”HydroFLOW”, що відбудеться в Конференц-холі УНК МТП – 17 жовтня 2018 р. об 11.00 за адресою: м.Київ, вул. Рейтарська 19-б.
 
Презентація-семінар пройде за безпосередньої участі керівництва та фахівців компанії “HydroFLOW-Україна”, а також компанії «САВ КОМПЛЕКТ» (м.Запоріжжя), що має досвід впровадження вказаної технології у різних галузях реального сектору економіки.
План заходу:
 
11.00 – 11.10
– Відкриття Презентації- семинару – Щелкунов В.І., Президент ICC UKRAINE
11.10 – 11.20
– Модель співробітництва з впровадження у виробництво системы електроної водопідготовки ”HydroFLOW”
– О.Андріанов, керівник регіонального представництва ICC UKRAINE у Запороізькій області;
11.20 – 11.50
– Відеопрезентація “Загальні принципи функционирования та сфери практичного застосування системи електроної водопідготовки – ”HydroFLOW”
– В. Ваврикович, Генеральный директор компанії “HydroFLOW-Україна”;
11.50 – 12.10
– Досвід практичного застосування системи електроної водопідготовки ”HydroFLOW” у різних галузях реального сектору економіки
– О.Бережецький, фінансовий директор компанії “САВ КОМПЛЕКТ”, (м.Запоріжжя),
– О.Толстов, регіональний керівник з продажів компанії “HydroFLOW-Україна”;
12.10 – 13.00
– Обговорення материалу, обмін думками, відповіді на питання – участники Презентації – семинару.
Вхід вільний за реєстрацією.
 
Реєстрація відбувається за телефоном: +380503226446, +380683958631 або за e-mail: metallurgy@ukr.net
 
Контактна особа:
Андріанов Олександр Анатолійовича – керівник регіонального представництва ICC UKRAINE у Запорізькій області