06 Бер

 

Шановні колеги!

ІСС Ukraine докладає багато зусиль для створення в Україні належних умов розвитку підприємництва, поширення стандартів та етики ведення чесного, соціально-відповідального бізнесу, дотримання правил добросовісної конкуренції. Ці стандарти ведення бізнесу все більше проникають в наше життя, сприяють конкурентоспроможності компаній та сталому їх розвитку. На жаль, часто наміри дотримання цих принципів наштовхуються на не достатню прозорість законодавства, непередбачуваність його застосування та недобросовісну поведінку інших учасників ринку. В цьому відношенні український бізнес ще помітно програє європейському, через що, в чималому ступені, втрачає у своїй захищеності, свободі, гнучкості і, відповідно, конкурентоспроможності. З огляду на все більше залучення українського ринку в міжнародну конкуренцію, українські компанії повинні вміти ефективно конкурувати за єдиними для всіх правилами конкуренції, щоб не бути дискваліфікованими у такій конкурентній боротьбі, а також щоб уміти захищати себе від неправомірної поведінки і не опинитися на узбіччі ринку.

З метою сприяння підприємствам у кращому розумінні вимог конкуренційного законодавства України Комісія з питань конкуренції  проводить серію спеціалізованих семінарів з найбільш гострих для бізнесу питань щодо дотримання правил конкуренції. Участь у цих семінарах дозволить розібратися  в багатьох складних і заплутаних питаннях конкуренційного права, розкрити практичні особливості в підходах органів Антимонопольного комітету при застосуванні оціночних норм та економічних категорій в конкуренційному праві, а відтак, дозволить Вам знаходити правильні рішення та уникнути непотрібних ризиків та санкцій. До проведення семінарів ми залучили кращих фахівців з конкуренційного права  провідних юридичних фірм, які поділяться своїми знаннями і практичним досвідом застосування конкуренційного права в Україні і в ЄС. Ми переконані, що ті знання, які отримають учасники семінару, будуть корисними і потрібними на практиці кожній компанії. Отримані учасниками семінарів знання підтверджуватимуть видані ICC Ukraine сертифікати.

Перший такий безкоштовний семінар Вертикальні обмеження та заборонені антиконкурентні практики у сфері онлайн торгівлі. Які дії є порушенням і як їм  запобігти  відбудеться вже 31 березня цього року.

Запрошуємо до участі у семінарах.

Для участі у семінарі Ви можете зареєструватись, надіславши повідомлення із зазначенням П.І.Б учасника (учасників) та найменування підприємства на електронну адресу:

grib@iccua.org або  dariia.sylenko@asterslaw.com або за телефонами: +38 044 272-64-06; +38 044 3900753

 

Програма семінарів

Семінар 31.03.2017 “Вертикальні обмеження та заборонені антиконкурентні практики

у сфері онлайн торгівлі. Які дії є порушенням і як їм  запобігти”

 Участь у семінарі безкоштовна.

09:30

10:00

Реєстрація учасників

Запрошені доповідачі

10.00 –

11.20

 

Основні зони антиконкурентних ризиків у відносинах між постачальниками. В яких випадках дозволені ексклюзивні угоди, які законодавчі обмеження вони мають. Як визначити критерії у селективній дистрибуції. Межі допустимості франчайзингових угод.  Заборонені обмеження з онлайн продавцями. Як правомірно запобігти дискримінації онлайн і офлайн продавців. Які знижки і бонуси можуть бути антиконкурентними і чому.    

Олександр Вознюк

партнер ЮФ “Asters”

 

11.40

13.00

Межі правомірного впливу на ціни та умови перепродажу. Рекомендовані, максимальні, мінімальні, фіксовані ціни перепродажу, визначення інших умов перепродажу. Вимоги постачальників до онлайн-майданчиків, порівняння цін: фактори, що мають значення до оцінки антиконкурентних ризиків. Однакові ціни на онлайн майданчиках – хто буде нести відповідальність.

Тетяна Вовк

радник ЮФ “Asters”

13.00

13:30

Обговорення практичних ситуацій

Олександр Вознюк

партнер ЮФ “Asters”

 

Тетяна Вовк

радник ЮФ “Asters

Для участі у семінарі Ви можете зареєструватись, надіславши повідомлення із зазначенням П.І.Б учасника (учасників) та найменування підприємства на електронну адресу: grib@iccua.org або  dariia.sylenko@asterslaw.com або за телефонами: +38 044 272-64-06; +38 044 3900753

 

Семінар

 20 Квітня 2017 року 

“Огляд практики АМКУ та судів щодо поширення інформації. яка вводить в оману”

09:30

10:00

Реєстрація

 

10:00

11:20

Загальні підходи до кваліфікації порушення. Особливості оцінки ризиків введення в оману для окремих сфер господарювання, груп споживачів тощо. Огляд практики АМКУ та судової практики. Методика оцінки інформації на прикладах конкретних справ.

 

11:40

13:00

Заборона поширення інформації. що вводить в оману в законодавстві про захист прав споживачів. Практика, правові засади  та зв’язок із законодавством про захист від недобросовісної конкуренції. Застосування законодавства ЄС до вказаних правовідносин. Практика ЄС.

Кожний учасник семінару отримає примірник Огляду практики застосування статті 15-1 Закону України “Про захист від недобросовісної конкуренції”.

 

 

 Семінар

Травень 2017 (дата буде уточнена)

“Обмін інформацію. Критерії оцінки антиконкурентних наслідків”

09:30

10:00

Реєстрація

 

10:00

11:20

Критерії оцінка антиконкурентних ризиків збирання ринкової  інформації: правила ЄС та України. Антиконкурентні ризики обміну інформацією між продавцями та покупцями, співпраця з маркетинговими компаніями. Конкурентна розвідка та бенчмаркінг.

 

 

11:40

13:00

Практика Антимонопольного комітету та судів. Справа АМКУ проти ритейлу – правові стандарти оцінки обміну інформацією. Правила участі в роботі об’єднань.

 

Теми та дати проведення наступних семінарів будуть визначені додатково. 

Будь-ласка, слідкуйте за оголошеннями на нашому сайті.

Інформація про проведення чергових семінарів буде надсилатися учасникам попередніх семінарів.