19 Тра

8-9 червня у Любліні (Польща) відбудеться ІІ Східна Економічна Конференція Lub-Invest
Організаторами заходу виступають Польсько-Українська Господарча палата спільно з Адміністраціями Президента м.Люблін Кшиштофа Жука та Маршалека Воєводства Славоміра Сосновського.
Метою заходу є розвиток польсько-українських економічних відносин, ознайомлення учасників з можливостями для міжнародної торгівлі, взаємних інвестицій, фінансування різних видів проектів, а також встановлення партнерських відносин з представниками бізнесу та органів державної влади.
У роботі конференції візьмуть участь близько 250 представників з Польщі, України, Білорусі, Молдови, Грузії, Вірменії, Азербайджану, Казахстану, Литви, Угорщини.
До участі у Форумі запрошені: державний Секретар Міністерства розвитку Польщі Єжи Квєчінський, Міністр економічного розвитку та торгівлі України Степан Кубів, заступник Міністра охорони навколишнього середовища та природних ресурсів Василій Полуйко, представники бізнесу, фінансів, наукових кіл, засобів масової інформації.
ICC Ukraine в Сумській області організовує груповий виїзд для участі в Конференції. За детальною інформацією звертайтеся до представників регіонального представництва Міжнародної Торгової Палати в Сумській області: (0542) 79-21-26, 0668862385, 0997729139.