28 Гру

Відповідну Угоду підписано між регіональним представництвом ICC UKRAINE та Сумською обласною організацією роботодавців «Сумський регіон»

Участь у заході взяли голова Сумської обласної ради Семен Салатенко, заступник голови Сумської обласної ради Лілія Ричкіна, заступник голови Сумської обласної державної адміністрації Іван Боршош, секретар Сумської міської ради Андрій Баранов, керівництво вищих навальних закладів, підприємств та організації області.

«Підписання Угоди – це не лише крок назустріч у відносинах наших організацій, це перш за все – успіх для всієї області. Адже в документі ми чітко задекларували найголовніше – сприяння у налагодженні взаємовигідних економічних зв’язків підприємств та організацій Сумської області з вітчизняними та іноземними партнерами, залученню інвестицій, тощо», – зауважив керівник регіонального відділення ICC Ukraine Володимир ДЕМУРА, який виступив ініціатором підписання Угоди.

За його словами, в нинішніх умовах надзвичайно важливо використовувати будь-які можливості для розвитку області: «Переконаний, наша співпраця принесе неабияку користь підприємцям, представникам бізнес-кіл, роботодавцям регіону, а відтак, і Сумщині загалом».

Його думку розділив голова правління Сумської обласної організації роботодавців «Сумський регіон» Євген ЛАПІН: «Ми налаштовані лише на конструктивну та ефективну співпрацю. Консолідація зусиль наших організацій сприятиме покращенню інвестиційного клімату в області, розвитку підприємництва та залученню капіталу, в тому числі й іноземного. Впевнений, нам вдасться втілити в життя найамбітніші плани».

Учасники зібрання обговорили актуальні питання соціально-економічного розвитку та окреслили напрямки співробітництва влади-бізнесу-науки.

 IMG_8969