ICC Ukraine почав роботу по впровадженню технологій «HydroFLOW» та «Kallistone» на ПАТ «Запорізький завод феросплавів»

У рамках Програми впровадження на ринку України провідних технологій у сфері енергоефективності та екології, що активно підтримується ICC Ukraine, 7 грудня 2018 р. відбувся візит спільної делегації ICC Ukraine під керівництвом Віце-президента з питань інновацій та інвестицій у сфері екології та енергозбереження Олександра Андріанова, керівництва київської компанії «HydroFLOW Україна» та запорізької ТОВ «САВ КОМПЛЕКТ» до одного з провідних світових виробників феросплавної продукції – ПАТ «Запорізький завод феросплавів».

Під час візиту відбулася зустріч членів делегації з Головою Правління ПАТ «Запорізький завод феросплавів» Павлом Кравченком, головним інженером Сергієм Балашовим, керівниками цехів та служб заводу, технічними спеціалістами, а також було проведено цікаві презентації та надано детальну інформацію щодо передових закордонних технологій, які просуває на український ринок разом із компаніями-партнерами ICC Ukraine, а саме – технології електронної водопідготовки «HydroFLOW» та технології кондиціонування вуглеводнів «Kallistone», що суттєво скорочує обсяги газоспоживання на промислових підприємствах.

Вказані технології, що вже багато років з беззаперечним успіхом та великою економічною ефективністю використовуються у багатьох країнах світу, дозволяють суттєво зберігати енергетичний ресурс та зменшувати негативний вплив діяльності промислових підприємств на довкілля.

У ході візиту було ретельно досліджено напружені з точки зору режиму водоохолодження технологічні вузли феросплавніх пічей та системах мокрого газоочищення, надано відповідні консультації та рекомендації, прийнято необхідні попередні технічні рішення.

Найближчим часом, враховуючи актуальність проблем з видаленням накипу на електрометалургічному обладнанні заводу, досягнуто домовленість щодо затвердження програм тестових іспитів обладнання «HydroFLOW» та «Kallistone», а також їх початок на діючих виробничих потужностях ПАТ «Запорізький завод феросплавів».

Нагадаємо,  17 жовтня 2018 р. у приміщенні ICC Ukraine, відбулася Презентація-семінар «Застосування системи електронної водопідготовки «HydroFLOW», у якій взяли участь Віце-президенти ICC Ukraine, керівники регіональних представництв, голови комісій та запрошенні технічні експерти.
За короткий час, завдяки розгалуженій системі ділових зв’язків ICC Ukraine, її високому авторитету серед керівників великого бізнесу, відбулися зустрічі делегацій ICC Ukraine із керівництвом флагманських компаній України – ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», ПрАТ «Полтавський ГЗК», ПрАТ «Оболонь», ПАТ «Мотор Січ», ПрАТ «Костопільський завод скловиробів»» та іншими, завдяки чому, в найближчі часи, очікується зростання обсягів впровадження цих передових закордонних технологій на підприємствах реального сектору української економіки.
ICC Ukraine запрошує до співробітництва у сфері екології та енергозбереження усі зацікавлені підприємства, організації та установи.