27 Жов

      Підписання відбулося в ході  Міджнародного економічного форуму «Полтавщина створюємо разом нові можливості»

    Мета заходу, який відбувся – розвиток міжнародної бізнес інтеграції та встановлення нових контактів, демонстрація економічного та інвестиційного потенціалу Полтавської області, існуючих можливостей і перспектив розвитку, підвищення конкурентоспроможності регіону на національному та міжнародному рівнях.
       Відкрив основну частину Форуму голова Полтавської ОДА Валерій Головко. Він представив економічний потенціал області. Акцент зробив на гірничодобувній галузі, промисловцях, аграріях, експорту та інвестиціях:

Полтавщина займає перше місце серед регіонів України за напрямком “Економічна ефективність”, друге по виробництву валової продукції сільського господарства, — зазначив Валерій Головко. В області працюють підприємства які є першими по реалізації продукції на ринки ЄС та виробники продукції, яка за своїми технічними характеристиками не поступається своїм закордонним аналогам, але для нас має значно нижчу ціну.

         Цьогорічний Міжнародний економічний форум для Полтавщини відзначився підписанням меморандуму про співпрацю з Українським національним комітетом Міжнародної Торгової Палати. Його презентував на Форумі перший віце-президент, генеральний секретар ICC Ukraine Володимир Михайлов. Виступаючи на почесному зібранні – Володимир Юрієвич поінформував про можливості, які відкриваються перед учасниками бізнесу з інтеграцією у світову ринкову спільноту, а також про ту роль сприяння яке відіграє і Міжнародна торгова палата і її національний комітет ICC Ukraine. Мета Угоди, яка була підписана у ході Форуму – максимальна допомога у налагоджені відносин між Полтавськими підприємцями і їх міжнародними контрагентами, залучення іноземних інвестицій в регіон, всіляка допомога в наданні повного спектру інформації яка сприятиме пожвавленню бізнесу в Полтавській області.