17 Кві

Про це сказав Президент Українського Національного комітету Міжнародної Торгової Палати ICC Ukraine Володимир Щелкунов під час конференції-вебінару «Асоціація України та ЄС: виклики та можливості бізнесу», що відбулась 17 квітня 2015 року в Івано-Франківську.

Він зазначив, що підписання та ратифікація Угоди про асоціацію між Європейським Союзом та Україною разом з наданням нашій країні автономних торгівельних преференцій з боку ЄС значно поліпшили умови для виходу українських підприємств на європейські ринки.

Разом з тим український бізнес все ще потребує адаптування до нових умов та більш активного просування своєї продукції.

 З огляду на це ICC Ukraine розроблено систему власних продуктів, спрямованих на підтримку вітчизняних експортерів. Зокрема, система навчальних семінарів під егідою головного офісу ICC у Парижі. Серед них – навчальні семінари з питань оформлення комерційних пропозицій, які допоможуть імпортерам та експортерам уникнути витратних непорозумінь, чітко визначивши обов’язки обох сторін.

Крім того, 29 квітня під час Міжнародної конференції “Перспективні ринки економічного співробітництва для розвитку національної економіки України” за участі представників Уряду України, послів іноземних держав та бізнесу буде презентовано Концепцію експортного потенціалу України. Її розроблено експертами ICC Ukraine за результатами ґрунтовного аналізу економіки держави та її експортного потенціалу.

Конференцію «Асоціація України та ЄС: виклики та можливості бізнесу» організовано регіональним представництвом ICC Ukraine в Івано-Франківській області спільно з Прикарпатським національним університетом ім. В. Стефаника.

Під час Конференції разом із представниками виконавчої та законодавчої влади держави, Представництва Європейського Союзу в Україні, а також керівниками бізнесу та науковцями області обговорювались питання майбутніх законодавчих змін, можливості, що відкриваються із приєднанням України до Зони вільної торгівлі, рамкової програми ЄС «Горизонт 2020», наданням фінансування Європейському інвестиційному банку та інші питання.