04 Гру

3 грудня Українським національним  комітетом Міжнародної Торгової Палати (ICC Ukraine) та Харьківською обласною державною адміністрацією підписано Меморандум про співробітництво. Він передбачає співробітництво, спрямоване на розвиток малого та середнього бізнесу у регіоні та відкриття для них міжнародних, зокрема європейських, ринків  збуту. 

Підписання Меморандуму відбулось в рамках презентації регоінального представництва ICC Ukraine у Харківській області.

Генеральний секретар ICC Ukraine Володимир Михайлов зазначив, що ICC Ukraine здатний надати як консультативну допомогу, так і запропонувати підприємцям області   усі послуги, які  необхідні для здійснення експортної діяльності.

Юлія Світлична заступник голови Харківської облдержадміністрації висловила впенність, що регоінальне представництво ICC Ukraine стане надійною платформою для просування бізнесу області на міжнародні ринки.

Костянтин Дегтяренко керівник регіонального представництва ICC Ukraine у Харківській області звернув увагу місцевих підприємців на важливості використання ними можливостей антикорупційного комітету ICC Ukraine, який надає послуги супроводження міжнародних договорів та дослідження контрагентів із залученням юристів-міжнародників і є ефективним  інструментом ведення успішного бізнесу.

thumb-newsspisok-564x376-23b7