ICC та СОТ оголоcили переможця в номінації малого бізнесу

Міжнародна торгова палата (ICC) та СОТ оголосили, про підведення підсумків Інститутом експорту та міжнародної торгівлі конкурсу “Відкритий експорт міжнародної бізнес-премії”, та визначили переможця у номінації малого бізнесу. Таким чином було завершено опрацювання проектів учасників в рамках Ініціативи “Переможець малого бізнесу”. Мета цього заходу є заохочення малого бізнесу в усьому світі до долучення в торгівлі на міжнародному рівні.

Під час засідання на Громадському форумі 12 фіналістів презентували свої “Плани дій щодо експорту”, які були розглянуті суддівською колегією. Це давало можливість отримати пакет фінансування та допомогу від Інституту експорту та міжнародної торгівлі у втіленні їх в життя.  Конкурс був розпочатий у травні та залучив до участі представників малого бізнесу по всьому світу.

Леслі Бетчелор, генеральний директор “Відкритого експорту” та генеральний директор Інституту експорту та міжнародної торгівлі, заявив, що переможцем конкурсу став “Dytech Ltd”, виробник меду з Замбії.

На церемонії нагородження заступник генерального директора  сказав: “Я хотів би привітати Інститут експорту та міжнародної торгівлі з завершенням їхнього проекту. Розвиток навичок МСП та належне керування ними є дуже важливим, якщо ми хочемо, щоб вони збільшити свою участь у міжнародній торгівлі. Хотів би також привітати всіх фіналістів за цікаві ідеї, які вони презентували”.

Кріс Сауорвор, генеральний секретар ICC Великої Британії, зазначив: “Намагання зробити світову торгівлю більш відкритою означає надання можливості більшій кількості малих та середніх підприємств долучитися до надбань, якими користується бізнес всього світу. І 12 фіналістів цієї Міжнародної бізнес-премії,можуть спокійно зараз виходити на світові ринки, сприяючи розробці та впровадженню глобальних рішень для МСП, Інститут експорту та міжнародної торгівлі відіграє важливу роль у забезпеченні безперечних переваг більш широкому переліку компаній та працівників. Вітаю. ”

www.wto.org