14 Кві

 

12 квітня 2017 року  відбулась конференція «Розвиток німецько-українського економічного співробітництва в Східній Україні». У ній взяли участь представники міських та обласних органів влади, керівники Німецько-української торгово-промислової палати, Посольства Німеччини в Україні, українські та німецькі бізнесмени.

Як повідомили під час конференції, за останній рік економічні зв’язки між двома країнами активізувалися, особливо збільшився експорт з України в Німеччину у таких галузях, як легке машинобудування, хімічна, фармацевтична, меблева промисловість, пошиття одягу і виробництво продуктів харчування.

 «Бездоганна кредитна історія забезпечила інвестиційний імідж Харкова. Ми орієнтуємося на європейські та світові тенденції економічного розвитку. Місто працює не тільки над тим, щоб створювати умови для залучення інвестицій і роботи інвесторів, але і сама міська рада виступає суб’єктом і об’єктом інвестування. У Харкові реалізовані великі інвестиційні інфраструктурні проекти – Міжнародний аеропорт «Харків», Центральний парк культури і відпочинку ім. Горького. У стадії реалізації знаходиться реконструкція Харківського зоопарку, будуватиметься завод з переробки твердих побутових відходів, ми дуже близькі до укладення договору щодо продовження будівництва метро», – повідомило керівництво РП ICC Ukraine у Харківській області.

Торік загальний обсяг прямих іноземних інвестицій, внесених в економіку Харкова з 67 країн, становив майже 1,5 млрд дол. США.

Президент Німецько-української торгово-промислової палати Андреас Лір закликав підприємців обох країн до активної співпраці та побудови взаємовигідних відносин. «Сподіваюся, що німецькі підприємства побачать великий потенціал в Україні, а місцеві бізнесмени – можливості німецького ринку. Потенціал наших взаємин дуже високий. І треба використовувати будь-яку можливість, щоб зав’язати контакти, їх треба створювати самим.

 

Харківське РП ICC Ukraine також провело ряд ділових зустрічей з німецькими бізнесменами і організувало ознайомчу поїздку на Завод “НГО”.